Міні-піч за габаритами і за зовнішнім виглядом нагадує мікрохвильову піч, проте це два абсолютно різні пристрої. По суті справи, міні-піч – це електродуховка невеликого розміру, яка виконує функції гриля, тостера, духовки і розморожування.

Об `єм

Дрібногабаритних печі підійдуть для розігріву маленьких порцій і для приготування гарячих бутербродів. Тільки міні-печі середніх і великих розмірів здатні забезпечити повноцінне приготування страв. Для сім’ї в 2-3 людини цілком підійде піч об’ємом 15-22 літра .

Потужність

Потужність залежить від розмірів міні-печі та функціональних можливостей. Але чим вище потужність, тим більше її вартість і споживання електроенергії.

Не забувайте про те, що не кожна проводка зможе витримати значні навантаження, тому краще вибрати міні-піч середньої потужності – приблизно в 1000 Вт .

Режими роботи

Міні-печі можуть бути з одним або двома нагрівальними елементами. Другий варіант дає більше функціональних можливостей, оскільки дозволяє працювати в декількох режимах:

  • електродуховка – обидва нагрівальних елемента працюють;
  • гриль – працює тільки верхній нагрівальний елемент;
  • делікатний режим – працює тільки нижній нагрівальний елемент.

Тип управління

Механічний – найбільш поширений варіант. Дані печі за вартістю дешевше і простіше у використанні. Пристрій регулюється за допомогою круглих поворотних перемикачів.

Електронний – швидше за все це моделі з сенсорною панеллю і дисплеєм. Регулюється натисканням відповідної кнопки. Природно такі моделі за вартістю дорожче, ніж попередній варіант.

Термостат

Дає можливість регулювати температуру нагрівання печі і показує максимально можливу температуру нагрівання.

Конвекція

Завдяки вбудованому вентилятору, дозволяє рівномірно розподілити повітря по духовому шафі, і тим самим швидше приготувати страву. Найчастіше конвекція необхідна для міні-печі з одним нагрівальним елементом. За наявності двох нагрівальних елементів дана функція особливої ​​ролі не грає.

Функції

Розморожування – наявність даної функції ставить міні-печі на рівень вище. Деякі моделі можуть мати кілька режимів розморожування. Дозволяє заощадити час, коли терміново потрібно приготувати заморожений продукт.

Підігрів – дає можливість швидко розігріти вже готову страву, при цьому витрати електроенергії будуть мінімальними.

Оснащення

Залежно від моделі і вартості, міні-піч може мати знімний (висувною) піддон для крихт і рідини, підсвічування, таймер, решітку, деко для запікання, крутив, блюдо для піци, форму для лазаньї та інше.

Виробник

Не рекомендується купувати продукцію китайських і місцевих брендів Asel, Delfa. Hilton. Saturn. Scarlett. Steba. Supra. Aurora. DEX. Magio. Mirta. Mystery. Orion. Ці печі коштують дешевше всіх, однак вони зовсім не надійні і часто ламаються. Основними їх недоліками є погана збірка, неякісні матеріали, відсутність додаткових функцій. Виходять з ладу дрібні деталі та механізми, які не підлягають заміні.

При вибору міні-печі слід звернути увагу на виробників: Delonghi. Panasonic. Ariete. Ця техніка добре зібрана, оснащена додатковими функціями, володіє привабливим дизайном. Ціновий діапазон вище, ніж у першої групи. Однак ці бренди великої та дрібної побутової техніки завоювали авторитет имено завдяки відмінному поєднанню ціни і високої якості.


Окремо слід зазначити міні-печі Bork. особливо їх завищену вартість. Слід пам’ятати, що ця техніка не відноситься до преміум-сегменту, як б її не рекламували.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =