Кожна людина мріє про літо, море, сонце і про прекрасній погоді в цілому. Свій літній, довгоочікувану відпустку завжди необхідно планувати заздалегідь. Кожен вибирає для себе відпочинок за власним смаком і фінансовим можливостям. Однак, що може бути краще романтичного відпочинку в наметі. Це найкращий варіант для сімейного подорожі, а також відпочинку разом з веселою компанією.

Перш ніж планувати такий активний відпочинок, необхідно придбати намет для кемпінгу. Сьогодні ми навчимося вибирати якісні намети. Для кемпінгу необхідна особлива намет. Адже, сам по собі кемпінг – це цілий табір автотуристів, обладнаний спеціальною паркуванням. Відповідно і сам намет повинна бути максимально просторою і комфортною.

Кемпінг увазі досить довге перебування на природі. Тому сама кемпінговий намет повинна бути просторою і місткою. Як правило, вони вміщують понад 4-х чоловік. Така намет, часто вміщає в себе кімнату, тамбур, комору, вікна, тент і два входи. Часом зустрічаються намети відразу з двома кімнатами. Цей варіант дуже актуальне для сімей з дітьми. У наметах для кемпінгу тамбур зазвичай виконує роль одночасно кухні і їдальні. Відповідно розміри такого тамбура завжди розмістити там техніку для готування і встановити звичайний обідній столик.

Висота стель у кемпінгових наметах найчастіше досягає 1,8 метра. Тому людина всередині намету може спокійно стояти в повний зріст. Важливо також, щоб всі входи мали спеціальні вентиляційні отвори і протимоскітні сітки. Так як кемпінговий намет має досить складну конструкцію, то ставиться вона не так вже швидко. Але це лише говорить про міцність і надійність всієї конструкції намети.

Вага кемпінгового намету зазвичай становить 8-16 кілограм. Сама намет виконаний з водостійкого матеріалу. Каркас конструкції повинен бути виконаний з алюмінію. А тканина, з якої виконано дно, обов’язково повинна відрізнятися особливою міцність. Це дозволить уникнути утворення отворів в підлозі кемпінгового намету. Втім, знання всіх цих характеристик якісної кемпінгового намету допоможуть вам придбати по-справжньому гідну річ, яка вбереже вас від негоди і дозволить переночувати на відпочинку, при цьому, не платив за житло.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов’язкове.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =