Пластиковий посуд використовується не тільки для зберігання сипучих продуктів, а й для приготування, зберігання їжі. Щоб використання такого посуду не завдало шкоди здоров’ю, потрібно вибирати посуд, відповідну своєму призначенню.

При покупці пластикового посуду зверніть увагу на маркування. Якщо є значок у вигляді чарки і вилки, то такий посуд можна використовувати для контакту з їжею (замість скла або фарфору, фаянсу). Якщо такий знак перекреслений або його немає, це означає, що пластикове виріб не призначена для використання замість столового посуду.

Якщо є значок PР, це означає, що посуд виготовлений з поліпропілену (з нього ж роблять одноразові шприци). Такий посуд абсолютно нешкідлива.

Позначення PS – посуд зроблена з полістирольного пластику. Не допускається вживання з такого посуду гарячих і спиртних напоїв, а холодний напій, залишений у такому стаканчику більш ніж на добу, може стати причиною сильного отруєння.

Купуючи пластикові контейнери, уточніть чи є сертифікат відповідності. Для зберігання продуктів в морозилці вибирайте посуд на якій є маркування граничних температур (як зі знаком плюс, так і зі знаком мінус). Якщо на дні ємності є напис Duroplast або Thermoplast, це говорить про те, що такий посуд не деформується при охолодженні або нагріванні.

Купуючи контейнер або посуд з кришкою, перевірте наскільки щільно вона прилягає. Чим менше повітря буде потрапляти в контейнер, тим краще і довше в ньому збережуться продукти.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вибрати посуд для дому правильно


    Який посуд вибрати? Як правильно її вибрати? Напевно, з такими питаннями стикалася кожна домогосподарка. Але ж і справді чим зручніше і красивіше посуд на кухні, тим приємніше готувати їй смачну…

  • Як вибрати сушарку для фруктів і овочів. Функції сушарок

    Засушуванні фруктів і овочів – найстародавніший спосіб заготовляння продуктів. Сушити овочі фрукти, гриби, трави, м’ясо і рибу вміли ще доісторичні люди. І довгі тисячоліття цей процес залишався…

  • Як вибрати чайник для плити зі свистком і без Фото і Відео

    У наш час, люди віддають перевагу електричним чайникам. Вони більш зручні і справляються зі своїм основним завданням (нагрівання води) набагато швидше. Якщо вас цікавить електричний прилад, тоді…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =