Коли трапляються часті перебої з подачею електроенергії або практикується віялове відключення електрики, це доставляє масу незручностей, та побутові прилади можуть вийти з ладу. Для дачі, приватного будинку або заміського котеджу можна придбати побутовий генератор.

При виборі побутового генератора спочатку вирішіть в якому режимі він буде у вас працювати – в резервному або автономному. Якщо немає постійного джерела електроенергії, придивіться до генераторам, які можуть працювати в автономному режимі тривалий час. Якщо ж вам потрібно убезпечити себе від відсутності електроенергії на час перебоїв, то підійде резервний генератор. Час роботи агрегату буде залежати від обсягу паливного бака, тому цей параметр першим, на який потрібно звертати увагу.

Розрахуйте потужність побутового генератора, яка буде вам необхідна. Наприклад, для невеликого дачного будиночка, де працює тільки холодильник і телевізор, достатньо потужності в 2 квт. Для великого заміського котеджу потрібен потужний генератор (до 30 квт).

Генератори є дизельні і бензинові, синхронні і асинхронні. Вивчіть всі плюси і мінуси того або іншого пристрою, і після цього приймайте рішення про покупку. Постарайтеся врахувати і такі характеристики як надійність і низький рівень шуму. Можливо, не будуть зайвими і додаткові функції – захист від витоку енергії, можливість переведення на скраплений газ та інші.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − nine =