Вибір шліфувальної машини – це досить складний процес. Сьогодні існують різні види цього електроінструменту, кожен з яких володіє своїми особливостями, перевагами і недоліками. Тому для початку необхідно порівняти шліфмашини між собою, визначити їх оптимальний тип, а вже потім купувати. Давайте подивимося, як вибрати шліфмашину.

Особливості кутових шліфмашин

Цей інструмент в народі називають болгаркою. З його допомогою виконують шліфування і різання бетонних і сталевих виробів, а також конструкцій з каменю. Висока універсальність послужила широкої популярності кутових шліфмашин. Для них виготовляють різні типи дисків, призначені для обробки матеріалів різних видів. Так, за допомогою абразивного диска можна зачищати і різати металеві вироби, а за допомогою алмазних дисків можна нарізати цегла та інші матеріали. Пам’ятайте, що важливо використовувати саме той диск, який призначений для конкретного матеріалу.

Характеристики стрічкових шліфмашин

Цей інструмент використовується для грубої шліфовки поверхонь. Він використовується під час внутрішніх опоряджувальних робіт, коли потрібно виконати обробку підстави значній площі, зняти товстий шар поверхні. За допомогою таких машин шліфуються зашпатльовані стіни і стелі, також вони допомагають видалити старі фарби.

За допомогою стрічкових шліфмашин можна обробляти деталі при виробництві дверей і вікон, крім цього вони дозволяють виконати зовнішні і внутрішні заокруглення.

Властивості вібраційних шліфмашин

Такий електроінструмент дозволяє виконати фінішну обробку та полірування покриттів. З його допомогою можна шліфувати пластик, дерево, сталь, композитні матеріали і навіть натуральний камінь.

Обладнання оснащене м’якою підошвою прямокутної форми, яка на високій швидкості відбувається зворотно-поступальні рухи. Дельта-шліфувальні машини дозволяють провести обробку невеликих деталей і виробів складної форми. Особливістю їх конструкції є винесена підошва, а розміри інструмента відносно невеликі.

Отже, ми розглянули особливості кутових, стрічкових і вібраційних шліфмашин. Кожен з цих видів має свої особливості. Познайомившись з ними, ви зможете правильно вибрати шліфмашину і придбати саме той інструмент, який найкращим чином буде відповідати вашим потребам.

Будівельний порту про ремонт АллРемонт для Москви і всієї Росії Сайт призначений для тих хто задумав зробити ремонт своїми руками…

Адреса: Київ, вул. Леніна

Телефон: (097) 842–00–00


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вибрати лещата – стаття

    Лещата є слюсарно-монтажним інструментом. завдяки якому значно полегшується робота, а також забезпечуються необхідні умови. За допомогою лещат виконується фіксація предметів, які потребують оброб…

  • Як вибрати торцювальні пилку. Професійні та аматорські.

    Пила торцювання інструмент, службовець для випилювання полотен матеріалу під заданим кутом. Обробці торцювальною пилою підлягають дерево, пластмаса, алюміній і деякі інші матеріали. Вибір пили т…

  • Як вибрати банний рушник – ми знаємо, як!

    На полицях магазинів зараз величезна безліч текстилю для дому. Зараз можна купити всілякі комплекти постільної білизни, окремо як простирадла, підковдри, наволочки, покривала і, природно рушники….

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =