Всім відомий факт, що якщо приймати надлишково гарячу ванну або душ, то скло у ванній кімнаті починає пітніти. І що можна говорити про навколишнє оточення: всі речі і меблі починають просочуватися вологістю, яка негативним чином впливатиме на їх довговічність. А цвіль? Якщо в літній час регулярно не провітрюється ванну кімнату, то утворення цвілі виявиться справою часу.

Щоб цього не відбувалося знову і знову, то уважному господареві доведеться задуматися про невеликому косметичному ремонті квартири про установку надійного витяжного вентилятора у ванну кімнату.

Де встановлювати вентилятор для ванної кімнати?

Найзручнішим місцем виявиться вивідний отвір ванної кімнати, провідне в загальну шахту. Таке технологічне отвір є практично у всіх квартирах для природної вентиляції. А якщо встановити сучасну примусову вентиляцію для ванної кімнати, то можна буде з усією відповідальністю вважати, що повітря у вологому приміщенні очиститься за якісь хвилини.

Яка повинна бути потужність витяжного вентилятора?

Потужність вентиляторів, використовуваних у вологих кімнатах, не повинна бути занадто велика. Інакше виникне ризик застудитися. Особливо в зимовий час. На відміну від витяжних вентиляторів, що використовуються на кухнях (їх потужність складає 130 куб / год), у ванних кімнатах буде достатньо купити і встановити вентилятор з потужністю повітряного потоку не більше 34-40 куб / ч. Цього буде більш ніж достатньо.

Яка напруга використовують такі вентилятори?

Для досягнення повної безпеки, в таких вентиляторах переважно використовується напруга в 24 В. Якщо і трапиться коротке замикання в проводці, то таке низьке напруження, безумовно, врятує життя купається людини.

Як включати такі вентилятори?

Більшу частину вентиляторів не потрібно включати в ручному режимі, тому зараз вони оснащуються автоматикою, яка сама може включитися (через 2-3 хвилини) після того, як ванну кімнату покине остання людина.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вибрати аксесуари для ванної


    Якщо ставиться з увагою до процесу підбору аксесуарів для ванної кімнати, то в наслідок можна перетворити дане приміщення в досить стильний і затишний куточок, де можна буде не тільки розслабитис…

  • Двері для ванної кімнати які краще вибрати

    У цій статті розглянемо: Традиційно прийнято встановлювати однакові двері у всій квартирі. З точки зору дизайну це, звичайно, добре, але от як вони будуть працювати в залежності від умов експлуат…

  • Вибір аксесуарів для ванної кімнати – Будуємо та ремонтуємо

    Вибір аксесуарів для ванної кімнати Вибираючи аксесуари для ванної, потрібно, насамперед, розуміти, що вони потрібні не тільки для зручності, для повноцінного використання ванної кімнати, але і…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =