Лінолеум – це підлогове покриття, яке вважається досить довговічним і має підвищену стійкість до стирання. Дане покриття не вимагає особливого догляду, але необхідно по можливості уберігати його від попадання всякого роду забруднюючих речовин: чорнила, фарб, побутової хімії, воску та ін. Тому як подібні плями від ручки видалити і відмити з лінолеуму дуже проблематично. Адже його поверхня покриває прозора поліуретанова смола, якою властиво вбирати в себе фарбувальні елементи і втрачати свій привабливий вигляд під впливом абразивних і хімічних речовин.

При попаданні на лінолеум крапель чорнила, хороший результат може дати застосування миючих речовин, в основу яких входить хлор. Попередньо забруднену ділянку слід натерти за допомогою вологої ганчірки, а після нанести хлористе речовину.

Гелева ручка, потрапляючи на підлогу, також може залишити після себе чорнильні сліди, які, однак, швидко видаляються за допомогою ватного тампона, попередньо змоченого в перекису водню. Також можна вдатися до ще одного методу очищення поверхні від гелевих чорнила, які необхідно швидко витерти і видалити: в даному випадку використовується паперовий рушник, серветка або інший матеріал, що має високу гігроскопічність, змочений в мильному розчині. Але необхідно пам’ятати, що милу властиво залишати на лінолеумі своєрідні розводи, тому миття підлоги потрібно проводити якомога ретельніше. У разі не видалення плями від ручки за допомогою даного методу, рекомендується застосування скипидару. Його наносять на невеликий шматок тканини, яким і затирають пляма.

Відтерти і відмити чорнильні плями можна також і за допомогою пемзи або дрібнозернистого наждачного паперу. Але слід пам’ятати, що надмірні зусилля при відтирання можуть пошкодити верхній шар лінолеуму. По закінченню зачистки місце видалення плями від ручки необхідно обробити олією.

Мало хто знає, що бензин також вважається незамінним помічником при виведенні різного роду плям, у тому числі і чорнильних. Невелика його кількість наноситься на ватний тампон, яким і обробляють чорнильна пляма до повного його виведення.

Існує ще один спосіб видалення плям від ручок – це використання води і розчинів відбілюючих речовин у співвідношенні 2 до 10, наприклад, пересічної "Білизни" для одягу. При стійкому ж забрудненні, покриття додатково натирається натуральним соком лимона.

Важливо не забувати, що після застосування будь-яких спецзасобів, обов’язково потрібно промити лінолеум простий теплою водою.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як видалити плями на меблях М’які меблі для дому

    Як видалити плями на меблях? Часто бувають такі ситуації, коли ви в поспіху і неуважності поставили гарячу праску на дорогий підлогу або ж ненавмисно розлили каву на диван. Не потрібно турбуватис…

  • Як видалити плями з одягу

    Увага! При використанні хімічних засобів видалення плям, спробуйте його спочатку на мало помітному шматочку тканини! Неправильне застосування їх може зіпсувати забарвлення тканини або її структур…

  • Як вибрати дверну ручку

    Як вибрати дверну ручку? На перший погляд може здатися дивним, що таку дрібницю, як дверна ручка, приділяється стільки уваги. Здавалося б, досить простий і непомітний елемент, настільки звичний,…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =