Скотч – досить корисний винахід, яке часто просто необхідно в житті – як в побутових умовах, так і в різних сферах діяльності. Але після застосування скотча залишаються залишки клею на стеклах або полірованої поверхні меблів, які відмити досить важко.

Способи видалити залишки скотча

Для того щоб видалити залишки скотча потрібно:

 • звичайне рослинне масло;
 • ватні диски;
 • мило або яке-небудь засіб для чищення;
 • бензин або ацетон.

Візьміть ватний диск і налийте на нього невелику кількість рослинної олії. Потріть цим диском те місце, де від скотча залишилися сліди клею. Якщо знадобиться, візьміть інший диск або додайте олії. Відтирати до тих пір, поки поверхня не заблищить і не стане гладкою. Після того як всі сліди від скотчу будуть видалені, залишки масла витріть сухим диском. Цей спосіб підходить для будь-яких гладких поверхонь, які не бояться жирних плям.

Капніть трохи миючого засобу для посуду або намильте губку милом або засобом для видалення жиру. Промийте поверхню від масла ще раз. Іграшки і різні невеликі предмети можна мити під краном.

Ретельно вимийте поверхню від засобу для миття посуду або мила. Далі витріть його сухою ганчіркою або чистим ватяним диском. Скляні вироби можна протирати спеціальним засобом. Для видалення слідів наклейок з дитячих іграшок не рекомендується застосовувати шкідливі хімічні речовини.

Врахуйте, при видаленні клею від скотчу з одягу рослинне масло не допоможе, а навпаки – зіпсує річ, залишивши плями жиру. Використовуйте для видалення слідів від скотча з одягу більш ефективні засоби – спирт або ацетон. Підійде і бензин, але його їдкий запах залишається надовго.

Якщо необхідно видалити залишки скотча зі стекол або поверхонь автомобіля, візьміть ватяний тампон, змочіть його в бензині і потріть необхідні місця. Бензин випарується відразу ж, а небезпеки для покриття кузова він не представляє.

Щоб видалити сліди від скотчу на дерев’яних меблів, використовуйте ластик. Каламутні плями протріть будь м’якою ганчіркою.

Не забувайте, що протирати ацетоном і спиртом можна пластмасу, для фарбованих поверхонь краще використовувати інші засоби. Якщо ж поверхня неполірована, використовуйте господарсько мило; спирт і ацетон може залишити плями.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

 • Як видалити плями від клею з різних поверхонь

  Як видалити плями від клею Клей в домашньому господарстві – підручний засіб, ним користуються всі члени сім’ї. Тому часто трапляється, що при роботі його краплі можуть потрапити на одяг. Як приб…

 • Як видалити клей з одягу з різних типів тканини

  Необхідність очистити клей з одягу може виникнути у будь-якої господині. Навіть при острожности зверненні ви можете капнути на спідницю або забруднити поверхню джинсів. Бувають ситуації, коли на…

 • Як видалити плями на меблях М’які меблі для дому

  Як видалити плями на меблях? Часто бувають такі ситуації, коли ви в поспіху і неуважності поставили гарячу праску на дорогий підлогу або ж ненавмисно розлили каву на диван. Не потрібно турбуватис…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × five =