Як видавити прищ?

Соромно зізнатися, але при виникненні на обличчі чергового прищика його так і хочеться видавити. А задавалися ви питанням чи можна і взагалі як видавлювати прищі? Звичайно, будь-кому зрозуміло бажання позбутися від них самим кардинальним чином, тобто видавити нещасливий прищик якнайшвидше і нещадно. Проте доведеться вас засмутити: тиснути прищі це не тільки боляче, але й нерозумно. Ви, напевно самі помічали тактику прища: після того, як видавиш один, не проходить і дня, як його місце вже зайнято двома новими, причому в порівнянні з тим першим ці нові вже не виглядають як справжня дрібниця.

Як правило вся біда криється в тому що прищі видавлюються неправильно. Розкрити прищ це означає, в деякій мірі відчинити вікно назустріч інфекціям.

Звичайно, немає нічого поганого, якщо після того, як ви видавіть прищик, ретельно продезинфікуєте його і надасте йому можливість підсохнути протягом ночі. Однак на практиці все зовсім інакше.

Більшість дівчат відразу після видавлювання назрілих прищів поспішають замаскувати їх, накладаючи шари тонального крему і пудри. У підсумку замазаний прищ весь день схильний попаданню інфекцій, бактерій, мікробів, через які потім утворюються нові прищі, а іноді й ціла вугрі, не кажучи вже про такі жахи, як фурункули і т. п. Крім того, не слід забувати , що після видавлених прищів на їх місці можуть утворитися рубці після прищів. Якщо користуватися спеціальними засобами, то загоєння буде поступовим і більш м’яким, ніж після механічного впливу.

Однак якщо зникнення прищика проходитиме природним чином, то велика ймовірність, що залишаться червоні пігментні плями, які, якщо і пройдуть, то тільки через один-два місяці, і знову-таки можуть залишитися глибокі рубці. Слід додати, що краще не чіпати руками і не натискати ті ділянки шкіри, де найбільше прищів.

Банальний приклад, не торкатися чола при роздумах, а адже як ми це любимо.
Саме після таких торкань з’являються
які надалі досить складно вивести. Тиснути прищі не можна.

Тим більше постійно і в домашніх умовах. Під час видавлювання стінки волосяних фолікулів можуть розірватися і утворити в результаті ще більші запальні елементи. Крім того, при видавлюванні гній не просто вийде назовні він ще й розійдеться під місцем прищика, після чого там утворюється ще кілька нових прищів. Якщо ви все-таки зібралися видавлювати вугровий висип, то вам обов’язково знадобиться іхтіолова мазь.

Її потрібно наносити на ніч, потім спокійно лягати спати, а з ранку акуратно видавлювати дозрілий, після чого ретельно протирати його місце спиртом. Для того, щоб прищі пройшли швидше, потрібно використовувати мазь Вишневського, тетрациклін або гиоксизон. Перед застосуванням останнього необхідна консультація з лікарем. Гіоксізон допомагає і при герпесі на шкірі обличчя. У Левомеколь схожі властивості, однак, як правильно й обережно їм потрібно користуватися, ви теж повинні дізнатися на консультації з лікарем.

Часто дерматологи дають пораду використовувати для лікування прищів бовтанки, виписані лікарями. Справа в тому, що після видавлювання великого прища на шкірі обличчя інфекція може потрапити навіть в головний мозок! Уявіть, наскільки серйозної небезпеки ви можете себе піддати, коли в черговий раз захочете видавити вискочив прищик.

Може, краще сходити до лікаря-дерматолога, який видасть вам рецепт бовтанки від прищів, легко купується в будь-якій аптеці? Отже, закликаємо вас замислюватися кожного разу, коли ви захочете тиснути черговий прищик. Краще правильно доглядайте за обличчям і тілом, стежте за своїм, приділяйте час для спорту і чиста шкіра вам забезпечена.


Як видавити прищ?

Прочитати статтю повністю.


Коментарі:

Андрій Карпов пише: звідки такий виріс прищ!!? АААААААААААААААА!

Guzal Karimova пише: бляя ….. сука ….. мене мало не вирвало … фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу ……. у мене слів немає!!!!! бляя

Андрій Карпов пише: звідки такий виріс прищ!!? АААААААААААААААА!

Guzal Karimova пише: бляя ….. сука ….. мене мало не вирвало … фуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу ……. у мене слів немає!!!!! бляя

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + five =