Як відбілити штори

Погано Відмінно

Як відбілити тюль

У кожної господині є свої прихильності і улюблені речі, з якими вона не поспішає розлучатися, наприклад, улюблені штори. Але якщо штори давно використовуються, вони поступово втрачають свій первинний вигляд. Як відбілити тюль в домашніх умовах?

Сучасні штори виготовляються з тканин, які легко відпираються в пральних машинах. Але якщо тюль пожовкла або придбала сірий відтінок, то тоді знадобляться додаткові процедури. Ось кілька порад, як відбілити штори в домашніх умовах.

Розчиніть сіль (4 стіл ложки) в тепленькою водичці (піввідра) і замочити їх хвилин на 20. А після, перейдіть в машинці на делікатному режимі, при температурі (+ 30 °). Не витягуйте відразу ж тюль з машинки, а дайте їй відлежатися деякий час. Сушіть не вичавлюючи.

Можна скористатися спеціальним відбілювачем з киснем, або спеціальним засобом, що відновлює колір. Замочіть штори на 15-20 хвилин, а потім, під час прання додайте відбілювач у пральну машину.

Або навпаки, виперіть штори і після цього, замочіть їх в відбілювач, додавши туди пральний порошок. Замочуйте в холодній воді і ніколи не періть синтетичні штори в гарячій воді, а тим більше, не кип’ятіть, інакше вони пожовтіють. Вся синтетика легко відпирається цим нескладним способом.

Але якщо не вдалося домогтися сніжної білизни, тоді можна спробувати ще кілька варіантів.

Для відбілювання штор візьміть нашатирний спирт (1ст ложка) і 5 таблеток гідропериту (3% перекис водню 2 стіл ложки). Розчиніть все це в 10 літрах води. Туди опустіть тюль і витримайте близько 30 хвилин, не забувайте помішувати періодично. Коли штора обілитися, гарненько її виполоскати.

Ось ще один старий радянський спосіб, який додасть гардині сяючу білизну. Прополоскавши, вже випрану гардину, опустіть її в холодну воду, в якій вже розчинили сіль і 2-3 краплі зеленки. Після полоскання гардину не потрібно віджимати. Гардіна буде сліпуче білого.

І ще, перед пранням гардини необхідно завжди добре струшувати від пилу і прати в акуратно складеному вигляді, щоб уникнути заломів. Ці не хитра поради допоможуть зробити ваші штори сліпуче білими.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 3 =