Ці корисні поради господаркам допоможуть впоратися з плямами і відіпрати фарбу для волосся з одягу.

Якщо ви помітили пляма від фарби для волосся на одязі відразу, то його потрібно негайно відіпрати під краном, намиливши виріб господарським милом або завдавши плямовивідник для кольорових тканин.

Якщо постає питання, як відіпрати фарбу для волосся з одягу, якщо пройшло вже досить багато часу, можна нанести на пляму 3% перекис водню і залишити на 20 хвилин. Потім пляма потрібно випрати під проточною водою з порошком і прополоскати.

Відіпрати вьевшуюся фарбу для волосся з одягу можна так само за допомогою 8% оцту. Його потрібно нанести на пляму і залишити на 20 хвилин, потім випрати і прополоскати річ.

В основі фарб для волосся є пігментний барвник, який виводиться за допомогою розчинника типу ацетону, “білого” спирту, гасу, рідини для зняття лаку або гасу. Важливо тільки пам’ятати, що в основі цих коштів можуть бути жирні олії. Відіпрати фарбу для волосся з одягу можна, якщо нанести розчинник на пляму і залишити на 10 хвилин, потім добре випрати пляма.

Перекис, що додається до освітлюючим фарбам для волосся і для хімічної завивки, так само здатна відіпрати фарбу для волосся з одягу. Досить нанести її на 10 хвилин на пляму, а потім добре прополоскати річ. Але тут важливо пам’ятати, що такий спосіб підходить для білих тканин. Перекис може “виїдати” колір тканини, якщо тканина не біла. До речі, цей момент варто враховувати при використанні будь-якого з вище перерахованих коштів для виведення фарби для волосся з одягу. Всі вони дуже їдкі і здатні змінити колір речі. Варто бути вкрай обережним у їх використанні і спостерігати за станом плями. Важливо вчасно змити засіб і прополоскати річ.

Вам сподобалася ця стаття? Поділіться нею з друзями

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + one =