Є багато народних та ненародних способів як відіпрати сечу і позбутися неприємного запаху, але слід враховувати, чию сечу слід відіпрати і з якої тканини або поверхні.

Як відіпрати сечу дитини

Давайте розглянемо деякі з них:

 • Найпершим на допомогу мамам, коли треба випрати плями сечі на дитячих пелюшках приходить – господарське мило. Речі слід добре виполоскати теплою водою, а потім намилити, добре втираючи мило в проблемні місця, щоб воно краще могло вивести з тканини луг. Після чого в замоченому вигляді речі варто залишити на ніч, після чого добре випрати.
 • Якщо перший спосіб не дав потрібного результату, можна вдатися до наступного методу. Добре намилити проблемні місця, залишити речі як мінімум на годину, після відправити в прання і засипати прямо в барабан машинки одну чайну ложку харчової соди. Дуже хороший метод, правда, він застосовний тільки до білих речей.
 • Ще один не менш ефективний спосіб це нанести на плями розчин, з лимонною кислотою (чайна ложка лимонної кислоти розлучатися на 250 мілілітрів води). Речам слід дати настоятися, після чого гарненько випрати з застосування господарського мила або дитячого прального порошку.
 • Якщо потрібно вивести пляму з кольорової речі, слід зробити оцтовий розчин, в двохсотграмова склянці розвести столову ложку оцту, після чого нанести растрів на проблемні ділянки і дати речам постояти з годину. Після чого добре випрати речі із застосуванням дитячого порошку "Вухатий нянь".
 • Якщо ж плями сечі на дитячих пелюшках ніяк виводяться можна вдатись не до народних методів, а нанести на проблемні ділянки відбілювач “Vanish” або “Білизну”, залишити речі на пару годин, після чого гарненько прати в мильній воді і виполоскати.

Як нагадування! Якщо ви випрали пелюшки, але на них залишилися сліди плям сечі НЕ утюжьте їх, оскільки після прасування плями буде вивести набагато складніше.

Як відіпрати сечу від кішок

Тепер давайте розглянемо як відіпрати сечу якщо плями залишені домашнім вихованцем. Найважче це вивести котячу сечу, тому що вона дуже концентрована, тому саме способи виведення котячої сечі ми і розглянемо.

Тепер ви знаєте як позбутися плям сечі різного походження, способів досить багато, і якому вдатися вирішувати вам виходячи з підручних засобів і речі, з якою потрібно вивести плями сечі.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

 • Як відіпрати сечу прості та ефективні методи

  Батьки, які мають маленьких дітей, нерідко стикаються з плямами сечі, які мають яскраво виражений неприємний запах. Позбутися від них за допомогою машинного прання буває дуже непросто, тому нам д…

 • Як почистити килим від запаху сечі

  Десь після рочки батьки починають привчати малюка справляти нужду на горщик. Процес це тривалий, і несе з собою масу неприємних моментів. Згадайте, коли ви брали собі маленького кошеня чи цуценя….

 • Як очистити свій килим від запаху і плям сечі

  Всі любителі домашніх тварин періодично ведуть боротьбу з такою неприємністю як запах сечі з домашнього килима. Так як до складу сечі входить урінову кислота, звичайні миючі засоби не можуть впор…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 11 =