Як відіпрати зеленку з одягу в домашніх умовах

Дуже багато залежить від типу тканини. Приміром, їли це біла річ, скажімо, з бавовни, то допоможе впоратися з плямою відбілювач. Влийте його в теплу воду і опустіть туди тканину. По закінченню двох годин перемістіть річ в пральну машинку і виперіть її.

Вивести зеленку буде складніше, якщо ви пролили її на вовняний светр. У подібних речей дуже ніжна текстура, тому режим на пральній машині «intensive» або застосування якогось хімічного засобу напевно зіпсують її. Справитися, з подібною проблемою, допоможе господарське мило. Нанесіть його на шерсть і потріть пляму. Процедуру повторюйте до того часу, поки забруднення не відіпрати.

Для того щоб відіпрати зеленку з джинсового одягу, краще придбати в магазині спеціальні засоби. В іншому випадку область, де виводиться пляма, може стати значно світліше. Впораються з цим завданням пральні порошки Аріель, Тайд, Персил. Щоб ви змогли добитися бажаного результату з першого разу, потрібно попередньо залити забруднення плямовивідником.

Позбутися від зеленки на кольорової тканини можна за допомогою перекису водню. Нанесіть засіб на ватяну паличку і протріть нею забруднене місце, якщо забруднення залишилося, то зробіть це ще раз. Видалити пляма від зеленки з одягу можна і за допомогою марганцового розчину. Опустіть в нього річ на 2:00, а після виперіть її в пральній машині.

Рятуємо приміщення

Також, при відкритті, зеленка може потрапити на меблі або підлогу. Це є великою проблемою, адже даний антисептик швидко проникає в структуру Деревини. Та й нікому не хочеться спостерігати у себе в будинку зелена пляма на новому паркеті або на красивій оббивці дивана.

Відмити зеленку можна за допомогою побутової хімії. Добре впораються з плямою: рідкий Комет, Містер Мускул, Доместос, білизна. Що стосується підручних засобів, то можна спробувати застосувати перекис водню, одеколон або спирт, але немає ніякої гарантії, що вони добре усунуть забруднення.

Вивести зеленку з одягу не так вже й складно, головне правильно вибрати засіб, який буде підходити під тип тканини. Також не забувайте слідувати інструкціям, по виведенню подібних плям, викладеним у цій статті, щоб не зіпсувати одяг.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як вивести плями від масляної фарби з одягу. Готові відповіді

    На головну gt; Наука gt; Різне gt; Як вивести плями від масляної фарби з одягу? Пляма від масляної фарби на одязі може з’явитися в самий невідповідний момент. Звичайна прання, на яку розраховує п…

  • Як прибрати лак для нігтів з одягу

    Якщо ви прийняли рішення зробити манікюр власними силами, треба всі маніпуляції здійснювати надзвичайно акуратно. Один необережний рух руки – нігті і ваш наряд можуть бути зіпсовані. Проблема з…

  • Як відіпрати коректор з одягу

    Найчастіше з питанням, як відіпрати коректор, стикаються співробітники офісів. Але будь-якій людині буде корисно дізнатися рішення цієї проблеми, оскільки штрихом користуються діти в школі, студе…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =