Геморой по праву вважається однією з найбільш неприємних хвороб. Більшість людей не поспішають звертатися до проктолога при появі перших ознак захворювання, так як соромляться прийти на прийом до такого лікаря. При цьому вони не знають, що з часом їх стан тільки погіршитися. Як виглядає геморой і як впоратися з цим серйозним захворюванням може розповісти тільки доктор. Відкладати лікування не можна, так як біль і кровотеча приведуть до серйозних ускладнень.

По суті, геморой – це варикозне розширення вен прямої кишки. Але небезпека полягає в тому, що ці вени більш тонкі і ранимі. Тому одним з яскравих симптомів є кровотеча після стільця. Також може відбутися защемлення гемороїдальних вузлів, що супроводжується сильним болем. Захворювання важко піддається лікуванню, особливо, на більш пізніх стадіях. Тому затягувати ні в якому разі не можна.

Найефективнішим методом є лікування за допомогою хірургічної операції. Проводять видалення гемороїдальних вузлів. Цей метод дозволяє усунути всі симптоми геморою, але не є гарантією, що геморой не виникне знову. Тому після операції треба вести нормальний спосіб життя, правильно харчуватися і більше рухатися.

Існує кілька видів операцій. Найбільш травматична – це висічення вузлів. Але так як медицина рухається вперед, зараз існує кілька варіантів менш небезпечних і тривалих операцій. Як виглядає геморой після операції можна уточнити у хірурга. Але в основному при дотриманні всіх рекомендацій симптоми і скарги перестають турбувати майже всіх пацієнтів.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + seven =