Як вигнати себе з інтернету?

Як себе вигнати з інтернету? Все більше і більше людей сидять у всесвітній мережі під назвою Інтернет. Чого сидять? Це відомо тільки їм. Так подивишся на молодь особливо жити не можуть без контактів, онлайн-ігор, сайтів знайомств і т. д. Як же вигнати себе з інтернету?

Про це і сьогодні поговоримо. А ще раніше, буквально недавно, все було по-іншому. Люди більше уваги уделяли прогулянки на свіжому повітрі, більше розважалися, принаймні на крайній випадок дивилися телебачення.

Тепер же все змінилося як і світ.

Це мені чимось нагадує справжнє клімат. Колись у наших краях була тільки зима, тепер же все змінилося: у нас тепло, а в Африці сніг.
Але повернемося до інтернету. На перших порах, коли він тільки почав з’являтися на українській території масового психозу такого не було. Задоволення було не через дешевих, тому рідко хто міг похвалитися, що у нього вдома є комьпютер і ще підключений до всесвітньої павутини.

Зараз вже все не так. Провайдерів завелося безліч, тільки домовляйся, плати гроші і через кілька днів вже маєш інет. Та й ціни стали менше на надання таких послуг з порівнянні з минулим роками.
А тут ще й соціальні сайти з’явилися, скайп, аськи, камери, З будинку навіть виходити не потрібно, сидиш, жуєш щось і з усіма спілкуєшся.

Поступово Ви навіть цього не бачите, а сидіння в інтернеті переростає в залежність. Ви вже на автопілоті встаєте вранці, включаючи комп’ютер, інет і йдете митися.

Вам настільки цікаво чи ба хто вам не написав чого в соціальній мережі, або хто вас не обігнав на рівні гри. Ще до цього додам одну цікаву фразу, колись сказала одна бабуся як я проходив.
А де нинішня молодь? Вони в тому інтернаті чи інтернути як правильно, сидять цілими днями. Вигнати себе з мережі можна, але для цього потрібно докласти максимум зусиль, і це в першу чергу залежить від самої людини.

Способів багато, ось деякі з них:
В один прекрасний день Вам варто себе сказати, що я не буду сидіти в Інтернеті, обмежує себе. Звичайно, на перших порах Вас буде тягнути туди, зайти, залогиниться, але не треба цього робити, інакше ефекту не буде;
Видалити свої сторінки, де Ви зареєстровані на соціальних мережах або сайтах знайомств.

Ви будете знати, що вас там немає і легше стане на душі, ніхто не буде вам писати;
Спробуйте перенести Ваше життя з віртуального світу в реальний.

Ніщо бути не може замінити спілкування вживу
Якщо ж нічого не допомагає, то відключіться від інтернету. Варіант не через кращих, але допомагає. Що багато це шкідливо.


Як вигнати себе з соціальних мереж? Знову ми задінемо тему соціальних мереж. На цей раз не будемо в них розповідати, а поговоримо про те, як себе з ним вигнати.

Багато людей, у тому числі я, іноді
Як вигнати себе з В КонтактеКуда не підеш, з ким не зустрінешся, з ким НЕ поговориш усюди розмови про це сайті.
Тепер вже навіть не беруть у дівчат номери телефонів, а запитують вони там ес
Сам себе провайдерПерепісиваться ввечері з VOROBUSьом по асьці шкідливо для здоров’я!

Ось і зараз замість того, щоб спокійнісінько завалиться спати я почав вважати а скільки чого треба для організації (м.

Як вигнати себе з інтернету?

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 14 =