Як викинути непотріб?

У всіх нас в квартирах і будинках є непотрібні речі. Найчастіше це коробки. Побутова техніка, взуття, меблі Антресолі, стінні шафи, підвали, горища, полки забиті різномастними коробками і коробочками. Хтось ховає картонні маси в складеному вигляді за меблі. Хтось їх ставить на шафи, під стелю.

Начебто, оці не видно, нікому не заважає, раптом знадобиться, думаємо ми. Однак, це створює в приміщенні негативну енергетику, своєрідний енергетичний хаос.

Є й інші речі і предмети, які начебто і не використовуються давно, а викинути шкода.
Вони теж стають постійними мешканцями затишних темних кутів у житло, створюючи дисбаланс в енергетичній сфері. Це все не порожні слова. Уявіть, приходите ви вперше в квартиру до нових знайомих, і начебто, тепло і світло, господарі привітні, а на душі кішки шкребуть.

Незатишно. Хочеться швидше втекти звідти, незважаючи на хороший прийом і цікаві бесіди за чашкою чаю.
Подумайте, підсвідомо вас не раз відвідували подібні думки.

Це хаос. Він не дає спокою, сіючи паніку і сум’яття почуттів. У мене є старий знайомий з іншого міста, який давно кликав до себе в гості. Нарешті, я знайшла час і приїхала в невелике підмосковне містечко.

Приятель зустрів мене на машині, ми неспішно їхали по шосе, потім згорнули на чудесну лісову дорогу. Я була рада зустрічі, ми коротали час в дорозі за розмовами, і незабаром приїхали на місце.

Я побачила величезний сільський будинок, ще радянської побудови. Коли я переступила поріг відразу зрозуміла щось не так.
Думки стали кружляти в голові, перескакувати з однієї на іншу. Господар будинку вирішив влаштувати мені екскурсію по кімнатах. Тут я зрозуміла, в чому причина моїх душевних терзань.

Там була величезна кількість полиць, які буквально ломилися від різного виду предметів. Старий годинник, свічники, набори гральних карт, шахові дошки, статуетки всіх розмірів і мастей, коробки, ящики, іграшки Я ще ніколи не бачила такого розмаїття.

Я запитала, навіщо тобі все це, чи не думав ти провести тут генеральне прибирання, позбутися від пилу і мотлоху? Природно, я почула, що у кожної речі є своя історія і викинути її звичайно ж не представляється можливим.
Я розповіла йому про свої відчуття, про відчуття хаосу в душі і наяву. Виявилося, в його житті панує такий же безлад і розгардіяш. Дружина пішла, з роботою не ладиться, все валиться з рук.

Звичайно ж, я порадила негайно очистити приміщення, позбутися непотрібних речей. В цілому, поїздка вийшла цікава, але враження залишилися двоїсті.

Хороша людина, а такий безлад в житті і в житло.
Через місяць, я отримала звісточку від мого приятеля. Він пішов моєю порадою і влаштував грандіозну ярмарок своїх антикваріатом. Поголос рознесла, з’їхалася вся округа. Багато чого він продав, щось подарував просто так.


Зовсім нікому не потрібні речі викинув. І буквально наступного дня відчув величезне полегшення.
Будинки стало чисто і затишно, більше не хотілося проводити більше часу поза ним. Ну і зовсім хороша новина він зустрів чудову жінку, з якою вони зараз збираються узаконити стосунки. Живуть в мирі та гармонії.

Життя його налагодилася, почався новий етап, минуле більше не тримає своєю холодною п’ятірнею за горло.
Так от, це лише одна історія, проте вона досить яскраво ілюструє мою думку. Якщо ви хочете, щоб життя заграла новими фарбами, повернулося втрачене відчуття гармонії і спокою позбудьтеся мотлоху.

Викидати на смітник не обов’язково, деякі речі можна продати або пожертвувати безоплатно, варіантів море.
Можливо, комусь вони ще послужать добру службу. А вам Мир вам.

В ім’я добра.

Як викинути непотріб?

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 7 =