З цим питанням може зіткнутися кожен, коли візьме лобзик перший раз в руки. Це не дуже складний процес, просто необхідно зрозуміти принцип і мати невеликі навички в цій справі. Художньому випилювання можна навчитися в будь-якому віці, адже це красиво і цікаво. І так, як випиляти кут?

Підготовка інструменту і вибір матеріалу

Перед тим як зібратися виконувати таку роботу, необхідно визначитися з робочим місцем та інструментом для цього. Потрібен стіл, на який можна прикрутити струбциною заготовки і який буде не шкода зіпсувати, а також хороше освітлення. Лобзик можна вибирати практично будь-який, найголовніше мати достатню кількість пилок і зручну рукоятку.

Матеріал для випилювання вибирається з розрахунку того, що ви ходите отримати, і він може бути різний. Найпоширеніший – це фанера, вона має різну товщину і хорошу щільність. При виборі фанери необхідно простежити за тим, щоб її краї були проклеєні, перевірити це можна відпилявши невелику частину її. На її поверхні не повинно вити смоляних плям і сучків.

Технологія випилювання

На перших етапах знайомства з лобзиком необхідно братися за найлегше – це випилювання по прямій лінії, при цьому необхідно стежити за прямим кутом лобзика щодо поверхні столу. Після цього можна починати вчитися випилювати спочатку гострі, а потім тупі кути.

При випилюванні тупого кута лезо лобзика залишається на місці, а заготівля щодо неї повертається. Намагайтеся точно пиляти по накресленої лінії, тоді ваші пропили співпадуть, і не залишиться сходинки. При завершенні випилювання притримуйте рукою обрізок, щоб він не відламався.

Випилюючи гострий кут, необхідно робити набагато більше дій, оскільки закінчивши пиляти по прямій накресленої лінії, пропив потрібно продовжувати до кінця матеріалу. Починати пиляти по іншій лінії необхідно спочатку, щоб лінія і пропив збіглися. При необхідності кут можна доопрацювати напилком або дрібною шкіркою.

Після невеликих тренувань можна приступати і до складного випилювання криволінійних деталей, з кожним разом ускладнюючи собі задачу. Не поспішайте і правильно розподіляєте зусилля натискання на лобзик, і у вас все вийде.

випиляти куточки, як випиляти стільницю з тупим кутом, як випиляти кут на куточку, як випиляти фанеру під кутом лобзиком

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як побудувати другий поверх

    Багато людей пишаються своїми будівлями, зведеними власними руками. Дуже часто на початку будівництва будинків або гаражів планується звести тільки одноповерхова споруда. Але в процесі роботи пла…

  • Літній душ для дачі як зробити своїми руками

    Літній душ для дачі своїми руками Літній душ для дачі як зробити своїми руками Прекрасний весняно-літній період заженуть всіх дачників на свої володіння. Пропрацювавши цілий день під жарким палю…

  • Штучний камін своїми руками – просто і швидко

    Простий варіант Багато хто хотів би мати у своїй квартирі затишний камін, щоб тихими зимовими вечорами, сидячи в кріслі, насолоджуватися видом живого вогню. Але не в кожному будинку це можливо. О…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =