Марганцівка знаходить широке застосування не тільки в медицині, але і в побуті, і навіть як профілактичний засіб при догляді за городніми рослинами. Але при всій корисності цього засобу, у марганцівки є один недолік – вона бруднить все, з чим стикається. І відмити водою її не вийде, потрібно користуватися більш сильними засобами.

Забруднені руки протріть шматочком лимона або змочіть розчином лимонної кислоти і не змивайте з рук хвилин п’ять. Пляма від марганцівки за цей час повинно зникнути. Точно такий же ефект дасть і оцет або перекис водню – руки стануть чистими.

З білої тканини пляма від марганцівки можна видалити за допомогою щавлевої кислоти. Чайну ложку цього засобу розведіть в 100 – 150 мл. чистої води. Розчином змочіть пляма, зачекайте кілька хвилин і потім промийте оброблену ділянку теплою водою. Можна зробити 10% розчин гіпосульфіту і обробити їм забруднені місце. Через кілька хвилин випрати в теплій воді.

З вовняної тканини марганцівку можна спробувати видалити кисляком або сироваткою. Якщо не допомагає, протріть забруднене місце сумішшю оцтової кислоти і деревного спирту і відразу ж виперіть річ у холодній воді.

З підлоги і посуду плями від марганцівки видаляють всіма можливими засобами: лимонної, оцтової, щавлевої кислотою, перекисом водню, але краще почати з звичайної харчової соди. Якщо вона не допоможе, тоді можна пробувати сильніші засоби (наприклад, змішати перекис водню з лимонною кислотою).

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 18 =