Вірний і швидкий діагноз пахової грижі може поставити тільки фахівець у цій галузі. Завдяки комбінації медичного досвіду та сучасних технологій можна поставити точний діагноз.

Поширені симптоми пахової грижі ?? це болі, особливо після травм, часто пов’язані з пухлиною в паховій області. Щадіння призводить, в основному, до короткочасного поліпшення, потім скарги починаються знову через короткий час і посилюються.

Незважаючи на поширеність, пахову грижу може діагностувати тільки фахівець. Але навіть він може прийняти її за інше захворювання або не помітити. Буває, що до установки правильного діагнозу можуть пройти тижні або навіть місяці.

З іншого боку, фахівець може призвести опитування з історії хвороби (зібрати анамнез) і призвести специфічне дослідження. За допомогою ультразвукового дослідження (фонограф) досвідчений діагност може підвищити точність діагнозу. Це особливо допомагає при роботі з пацієнтами, що страждають великою надмірною вагою, об’єктивує показники і дозволяє в кінцевому підсумку обмежити діапазон передбачуваних захворювань.

Через можливість попадання кишечника в грижовий мішок, при помітній пухлини пахова грижа негайно підлягає оперативному втручанню.

Ускладненої і небезпечною для життя є ситуація, коли в грижового мішку защемляється кишечник. У цьому випадку завжди спостерігаються сильні болі в паху, а також украй хворобливе самопочуття і нудота.

Це вимагає негайного оперативного втручання.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як визначити, зрозуміти габарити машини

    Якщо ви тільки що закінчили автошколу, тоді ще не маєте особливого досвіду відчуття машини. Потрібно враховувати, що ваш автомобіль не закінчується водійським кріслом, попереду є ніс, величиною В…

  • Як визначити резус фактор плоду

    Як відомо, саме така характеристика крові, як резус-фактор відіграє не останню роль в зачатті і виношуванні плода. Під даним терміном розуміють білок, який розташовується безпосередньо на поверхн…

  • Визначити рівень тестостерону

    Визначити рівень тестостерону Тестостерон (Тс) – стероїдний гормон з молекулярною масою 288,4. Продукується корою наднирників і яєчниками у співвідношенні 1: 1 в кількості близько 1 мг / добу. Пр…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − six =