Головна “Поради” Як вклеїти заднє скло самостійно.

Головні причини необхідності зміни заднього скла практично повністю збігаються з пунктами, що відносяться до лобового.

Єдине що можна додати, говорячи про те, як вклеїти заднє скло, це потреба у варіанті з електричним обігрівом, який поки що не на всіх моделях входить в базову комплектацію.

Незалежно від грунту для проведення операції, розглянемо її суть. Все, що нам знадобиться з обладнання і матеріалів, це:

• рукавички, шило, восковий олівець, грунтовка, шприц з герметиком;

• вакуумні присоски, х / б тканину, вимочений в спиртовому розчині і мідна струна з опліткою.

Стартуємо з демонтажу старого скла. Тут нам може знадобитися допомога ще однієї людини. Складовими або прибираємо спинку і подушку сидіння, оббивку полиці і стійок. Якщо скло вже з обігрівом і заміна проводиться через дефекти, то від’єднуємо живлять дроти (+ від антени), поступово видаляємо молдинг (можна скористатися гострої викруткою або ножем).

Далі береться мідна струна, яка послужить для обрізання шару клею, фіксуючого скло. Для протягання струни шилом в кутовій частині посадки скла робимо отвір і з помічником акуратно йдемо по всій довжині, розрізаючи клей. Після чищення прорізу від механічних забруднень приступаємо безпосередньо до вклеювання.

Встановлюються кліпси нижнього молдинга і розпірки, скло центрується, і в чотирьох місцях восковим олівцем робляться мітки на кузові й склі. Грунт наноситься по периметру скла шаром 25 … 30 мм (стежимо щоб не було пилу, води, сторонніх тіл) і просихає 15..20 хвилин.

Герметик буде наноситися на гумову перемичку, яку потрібно наклеїти на внутрішню поверхню скла. Одночасно з установкою на скло молдинга, краї кузова з герметиком покриваємо грунтовкою.

Зачекавши 10 хвилин, беремо шприц з герметиком (без повітряних пробок) і наносимо по периметру на скло. Фіксуємо скло вакуумними присосками і акуратно занурюємо його в отвір, намагаючись поєднати мітки з кузовними.

Із поступовим збільшенням зусилля натискаємо на скло (зайвий герметик видавиться – прибираємо х / б тканиною). До повного засихання шару краще тримати двері відкритими.

Наприкінці герметичність проклейки перевіряється струменем води з невеликим напором. При виявленні протікаючи ділянку сушиться і знову герметизується. Зняті спочатку елементи можна ставити на місце через 4 … 5:00 після закінчення операції.


Поради автомеханіка для вас!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вклеїти лобове скло

    Процес установки лобового скла: Установка автомобільного лобового скла здійснюється в кілька етапів. Давайте розглянемо всі етапи докладно: 1. Розбирається підкапотний простір: демонтуються двірн…

  • Як захистити лобове скло від каменів

    Як захистити лобове скло від каменів? Камені, що зустрічаються на дорозі в процесі поїздки, можуть дуже серйозно зашкодити лобове скло. Такі камені можуть потрапити в нього при великій швидкості…

  • Як переважити двері холодильника самостійно

    У більшості холодильників двері відкриваються з правого боку. Однак іноді виникають ситуації, в яких стандартна конструкція вимагає невеликої зміни переважування дверей на іншу сторону. Як перев…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + twenty =