Іноді потрібно запустити ноутбук в безпечному режимі на windows 7, виндовс 8, віст або XP. Відмінності тільки у вісімці, інших практично однакові.

Щоб включити безпечний режим на ноутбуках samsung (самсунг), asus (Асус), acer, hp, sony xperia, lenovo, sony vaio, msi або Packard bell можна скористатися одним з трьох нижче наданих способів.

Чому трьох? Всяке може бути – раптом один не спрацює – спробуйте другою. В цілому безпечний режим, це той же звичайний, тільки деякі служби / програми на ноутбуці не працюють.

Я включаю на ноутбуці безпечний режим в основному для відключення (видалення) антивірусних додатків і не видаляється програм.

Перший спосіб запуску ноутбука в безпечному режимі на windows 7

Щоб завантажити, перейти, відкрити, викликати, встановити, потрапити, перевести, вибрати, перезапустити або переключитися в безпечний режим натисніть опцію перезавантажити і відразу після включення (поки немає логотипу виндовс) клікайте кнопку f8.

У рідкісних випадках може знадобитися натискати іншу клавішу: від f1 до f12. Тоді доведеться експериментувати або відразу перейти до другого способу.

Запуск виндовс в безпечному режимі: другий спосіб

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як змінити сплячий режим на комп’ютері


    Сплячий режим може бути за замовчуванням відключений в комп’ютері, в основному це актуально для нової windows 8. Як включити і як відключити сплячий режим в windows 8? Для цього необхідно відкрит…

  • Як включити карту пам’яті на телефоні

    Поширений питання, як включити карту пам’яті на телефоні . цікавить багатьох власників мобільних пристроїв, на яких вільного місця для зберігання корисної інформації виявляється дуже мало. Устан…

  • Як включити лебідку

    Щоб притягнути іншу машину або вантажівку за допомогою лебідки, зачепите його, а потім натискайте клавішу F. Також ви можете витягти себе з бруду, для цього зачепите лебідку за дерево і натискайт…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − eight =