Бойлер – дуже важлива і потрібна річ в кожному будинку: і міському, і заміському.

Схема підключення накопичувального водонагрівача.

Але, як правило, гостра необхідність у його використанні виникає приблизно один раз на рік: у період літнього відключення води.

Це допомагає забути про проблему нагрівання води в каструлях або якимось іншим не дуже зручним або не зовсім цивілізованим способом. Але з часом буває так, що деякі технічні навички забуваються. Саме тому іноді дуже складно згадати, як включити бойлер.

Нижче буде детально розказано про те, як правильно привести в дію водонагрівач. Весь процес буде описаний таким чином, щоб це було максимально зрозуміло і безпечно. Включення водонагрівача – це більше не проблема! Отже, послідовність дій, яка допоможе правильно розібратися в ситуації.

Включаємо водонагріваючий апарат правильно: опис дій

Схема пристрою водонагрівача.

Після довгої перерви у використанні бойлера можуть виникнути труднощі в його черговому включенні. Часом буває так складно пригадати що до чого, для чого потрібен той чи інший кран або кнопка.

Для початку потрібно перекрити подачу гарячої води по всьому “стояку”. Це потрібно для того, щоб вода від нагрівання бойлера не є “йшла” в загальну трубу. Важливо перевірити, щоб з крана гарячої води не виходило ні краплі. Якщо таке явище спостерігається, то це означає, що кран не перекритий повністю.

Тепер потрібно відкрити два крана, які є на такому апараті, як водонагрівач. Перший з них той, через який подається вода холодна. Це потрібно для того, щоб бойлер наповнився водою (накопичувальний відсік). Отже, накопичувальний бак наповнений. Після цього відкривається той кран на водонагрівачі, з якого буде виходити вже нагріта рідина.

Після цього потрібно відкрити гарячу воду на змішувачі (варто нагадати, що вона ще перекрита). Ця дія потрібно для того, щоб з водонагрівача вийшло повітря, а також для його переходу в робочий режим.

Потім можна подавати електричний струм до апарату. Так, бойлер включається в розетку. Усі наявні кнопки на водонагрівачі наводяться в робочий стан. Крім того, встановлюються необхідні показники температури нагріву рідини в бойлері.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 14 =