1 відповідь

Обмежень для включення холодильника в мережу відразу після транспортування, що визначаються конструкцією холодильника немає. Холодильник можна включати, щоб перевірити його стан.

Однак, слід врахувати, що при перевезеннях в умовах негативних температур, і навіть позитивних, але значно відрізняються від температури в кімнаті, на елементах конструкції холодильника може утворитися конденсат.

У цьому випадку, звичайно, включати холодильник в мережу просто небезпечно, оскільки волога добре проводить електрику, і не виключено ураження електрострумом. Саме тому інструкції з експлуатації та вимагатимуть відстою холодильників після транспортування.

Однак, якщо читати уважно, то легко помітити, що при цьому обумовлюється – при негативних температурах. Конденсат випаровується, висихає після певної витримки в умовах кімнатної температури протягом декількох годин.

Перед включенням холодильник слід повністю звільнити від заводської транспортної упаковки, звільнити від транспортних упорів, якщо вони є, і встановити упори експлуатаційні – якщо вимагає керівництво по експлуатації.

Також слід вимити внутрішню поверхню холодильної та морозильної камери і провітрити їх якийсь час. Пластмасові деталі, особливо поки вони «свіжі» виділяють остропахнущімі речовини. Не забудьте встановити всі полиці усередині холодильника.

Відразу закладати в холодильник продукти не варто. Краще почекайте пару годин, поки холодильник охолодить свій об’єм при середньому положенні регуляторів, якщо інше не вказано в інструкції.

flag Додати коментар

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − ten =