Ваше запитання:

Як включити китайський мобільний телефон?

Відповідь майстра:

Китайські мобільні телефони, як і їхні оригінальні побратими відомих фірм, обладнані спеціальними окремими кнопками для включення. Перед включенням апарату необхідно встановить акумулятор, пару сім-карт і карту пам’яті.

Розпакуйте куплений вами телефон. Знайдіть акумуляторну батарею. Вставте її таким чином, щоб її контакти перебували в тому ж кутку, що і пружини у відсіку. Притисніть її до пружина і після чого вставте у відсік.

Одягніть кришку і засуньте її до клацання вгору. Також, її необхідно додатково закріпити двома гвинтами з боків.

Отслоніте бічні гумові заглушки слотів для флеш карти і першою сім-карти. Встановіть їх в дані слоти. Не варто при цьому докладати значних зусиль. Якщо встановити якусь з карт не вдається, то можливо, карту потрібно всього лише перевернути. Карта пам’яті повинна використовуватися MicroSD.

Для того, щоб встановити другу сім-карту, необхідно відсунути гумову заглушку у верхній частині корпусу, на якій є напис HDMI. Насправді в китайських телефонах HDMI-роз’єму природно не є, але замість нього зроблений другий тримач сім-карти. Після цього встановіть всі заглушки по своїх місцях.

Як обидві сім-карти, так і карту пам’яті слід встановлювати в свої слоти до клацання. Щоб витягнути карту пам’яті, необхідно просто натиснути на неї кінцем друкарській частини ручки, при цьому почується друге клацання. Після цього вона сама вийде назовні, а якщо ні, то акуратно витягніть її пінцетом.

Підключіть зарядний пристрій, що йшло в комплекті з мобільним, до роз’єму, який розташований в нижній частині телефону. Вставте його в розетку, і на екрані швидше за все з’явиться стилізоване зображення заряджатимуться батареї. Натисніть кнопку включення, що знаходиться у верхній частині телефону і утримуйте її до моменту включення телефону. Необхідно переконатись, що телефон виявив обидві сім-карти. Якщо буде необхідно, то відформатуйте карту пам’яті. Розташування даного пункту меню залежить від конкретно придбаної вами моделі.

Залишилося тільки дочекатися закінчення зарядки акумулятора і можна буде приступати до використання апарату. Якщо зарядно пристрій загубиться або ж вийде з ладу, то можна використовувати будь-яке інше зарядний пристрій, призначений для оригінальних моделей Nokia (з тонким штекером).

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як включити карту пам’яті на телефоні

    Поширений питання, як включити карту пам’яті на телефоні . цікавить багатьох власників мобільних пристроїв, на яких вільного місця для зберігання корисної інформації виявляється дуже мало. Устан…

  • Як відключити домашній телефон Ростелеком

    Дана стаття про те, як відключити домашній телефон Ростелеком за 1 рубль, з метою економії на літо або на період відпустки. Як відключити домашній телефон Ростелеком Пояснюється це наступним: Я…

  • Очистити внутрішню пам’ять планшета, телефону на Android

    як очистити внутрішню пам’ять планшета, смартфона android? Внутрішня пам’ять планшета , телефону, смартфона Android – простір вбудованої flash-пам’яті, призначене для встановлення програми (apk ф…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 9 =