Як встановити браузер Opera на свій комп’ютер?

Ви вирішили встановити Opera на своєму комп’ютері, я повністю Вас підтримую, ви зробили правильний вибір, оскільки це дійсно один з найшвидших браузерів, дуже простий і зручний у використанні, втім якщо у вас все таки ще є сумніви, переконайтеся в цьому самі!

Встановити Opera дуже просто, але у початківців користувачів можуть виникнути складнощі, тут я детально опишу всі деталі установки по пунктах і з скріншотами, що навіть ваша бабуся зможе без зусиль встановити цю програму. Головне читайте уважно, не пропускайте пункти!

Так ви хочете дізнатися як встановити Opera? Якщо – так, то давайте вже почнемо.

Докладна інструкція з установлення браузера Opera

Пункт 1:

Cамое перше що вам потрібно – це завантажити саму настановну програму Опера. бажано останню версію, у кого немає, можете завантажити Opera 12. Важить ця програма небагато, всього лише 13 мб, скочується досить бистро.Для цього натисніть на кнопку завантажити, вийде віконце зберегти, зберігаєте на жорсткому диску комп’ютера і почнеться скачування.

Пункт 2:

Програма Опера скачати, зараз відкриваєте папку куди зберігся інсталяційний файл c назвою Setup і розширенням .exe (дивіться на картинку).

Прошу вибачити мене, качесто зображень не найкраще, я зробив це спеціально. щоб картинки завантажувалися швидше і для тих у кого низька скрость з’єднання з інтернетом.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Яндекс браузер. Як встановити І перші враження.

    Привіт друзі! Буквально кілька хвилин тому Яндекс відкрив доступ до завантаження свого нового фірмового браузера ” Я ндекс.Браузер “Версії 1.0. Ну і я як автор блогу комп’ютерної тематики, поспіш…

  • Як перенести фото на комп’ютер

    З появою цифрових носіїв люди все рідше стали друкувати фотографії. Фотознімки переносять на комп’ютер з фотоапаратів, телефонів, планшетів, при необхідності редагують і відправляють в галерею. Д…

  • Як вибрати дитяче комп’ютерне крісло Що потрібно врахувати

    Діти ростуть швидко, і не встигнувши оглянутися, на зміну іграшкам приходить пора купувати комп’ютер, а разом з ним і правильну меблі для нього. Дитяча анатомія істотним чином відрізняється від д…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 11 =