Виявляється, питання про те, як встановити картинку на робочому столі, користувачі задають дуже часто, причому це стосується як володарів персональних комп’ютерів, так і власників стільникових телефонів (або планшетів) з операційною системою Android. Справа в тому, що якщо вибрати якесь зображення в якості шпалер, практично завжди його якість знизиться – результатом буде не прямокутна картинка з дозволом Full HD, а простий квадрат не дуже гарної якості. Отже, як встановити картинку на андроїд?

Шпалери на планшет або телефон

Насамперед, варто звикнути з думкою про те, що поставити картинку без попереднього обрізання не вийде, у всякому разі, вбудованими в пристрій засобами. Для планшета ідеальним розміром шпалер є квадрат 1280 х 1280 пікселів. Але знайти такі зображення складно, іноді – взагалі неможливо, навіть на спеціалізованих тематичних ресурсах. Доводиться здійснювати приблизно такий порядок дій:

  • Для початку варто зайти в галерею.
  • Потім вибирають необхідне зображення.
  • Потім слід викликати контекстне (додаткове) меню.
  • Тепер треба натиснути “Встановити як.”.
  • Відзначити “Шпалери”.
  • Клікнути кнопку “Зберегти”.

Приблизно так змінюються шпалери на екрані планшета. Багато людей не знають, де найкраще шукати зображення на робочий стіл. Це не важко – потрібно в якій-небудь пошуковій системі запросити “шпалери на планшет”, далі перейти на пошук зображень.

Як встановити картинку на телефон – питання з цієї ж серії. Діяти тут потрібно точно так само, хоча чим сучасніше пристрій, тим простіше вирішувати такі завдання. Крім того, завжди можна завантажити спеціальну програму, яка допоможе розібратися в настройках робочих столів; головне, читати відгуки про програму, перш ніж завантажувати його на свій андроїд.

Картинки на екран комп’ютера

Як змінити фон на комп’ютері

Щоб поміняти фоновий малюнок, на робочому столі потрібно клікнути правою кнопкою мишки – коли відкриється меню, вибирають пункт “Персоналізація”. Щоб поміняти картинку, натискають вкладку “Фон робочого столу”. Тут і робиться вибір на користь якогось зображення (зі стандартного набору). Якщо відзначити відразу пару малюнків – вони мінятимуться на екрані в порядку черги: досить практичне рішення для тих, хто ніяк не може визначитися, що саме йому найбільше подобається.

Крім того, в цьому ж вікні можна задати частоту, з якою картинки будуть змінюватися – наприклад, раз на десять хвилин або в хаотичному порядку. Коли настройка буде закінчена, обов’язково слід натиснути кнопку “Зберегти зміни”.

Установка своїх зображень

Як встановити картинку на робочому столі зі стандартного набору Windows, ми з’ясували, тепер поговоримо про те, як ставити власне зображення. Для цього треба натиснути “Огляд”, пройти в ту папку на локальному диску, де зберігаються всі малюнки. Потім знову ті ж самі дії, що і в пункті вище, винятком буде тільки те, що система може запропонувати вказівку “Положення зображення” (щоб фото або картинка ідеально виглядали в рамках робочого столу). Залежно від розміру обраного малюнка вибирається оптимальне положення, потім зберігаються всі зміни. Задана картинка стає тлом робочого столу.

Панель завдань і колір вікон

Як встановити картинку на екран комп’ютера, ми тепер знаємо, але роботи по оформленню не можна назвати закінченими, поки не налаштовані кольору панелі завдань і вікон. Щоб виконати це відповідальне завдання в останніх версіях MS Windows, потрібно знову увійти до “персоналізації” після кліка правою кнопкою миші на робочому столі. Тільки на цей раз переходити треба на вкладку “Колір”.

Після таких дій відкриється спеціальне віконце, де і проводиться вся тонка настройка. Все, що потрібно від користувача, – вибрати той колір, який подобається найбільше. Далі, за допомогою повзунків задається рівень інтенсивності, яскравість, насиченість, відтінок. Натискання кнопки “Зберегти зміни” – і все готово! Як встановити картинку на робочому столі – з цим впорається навіть людина без досвіду роботи з комп’ютером, але з кольором вікон і відтінком панелі завдань зазвичай експериментують лише користувачі з певними навичками – це факт.

Якщо в процесі налаштування був обраний варіант “Автоматично”, ваша система самостійно буде міняти зовнішній вигляд – тут все залежить від того, як виглядає зображення на робочому столі (ефект слід спостерігати тоді, коли в якості фонів використовується кілька картинок). Що найцікавіше – Windows створить окрему тему оформлення після виконання всіх перерахованих вище налаштувань.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − twelve =