В ідеалі на кожній кухні повинні бути витяжка. Цей важливий елемент дозволить вчасно вивести за межі вашої квартири або будинку пари, що містять частинки жиру, дим, чад і сильні харчові запахи. Встановивши повітропровід для витяжки, ви зможете підвищити комфортність проживання, а також захистити меблі, штори і шпалери від забруднень і швидкого зносу. Деякі можуть думати, що витяжка очищає повітря, але це не так. Устаткування відповідає за виведення раніше забрудненої повітряної маси за межі приміщення. Функціонуючи в циркуляційному режимі, витяжка направляє повітря в спеціальний фільтр, після чого виводить його на вулицю.

Приступаємо до монтажу повітроводів

Повітропровід для витяжки може бути встановлені різними методами. Давайте розглянемо два з них, які набули найбільшого поширення. Один із способів передбачає закріплення витяжки до середньої полиці в підвісній шафі без дна за допомогою саморізів. При цьому в шафі ховають корпус витяжки. У результаті проводиться нескладна вентиляційна система: гофрований шланг використовується для з’єднання витяжки з вентиляційною шахтою. Сам же шланг проходить через спеціально виготовлене в середній полиці отвір і стеля шафи.

При другому способі монтажу воздуховод для витяжки встановлюється до днища підвісної шафи на кухні. Забруднене повітря видаляється за допомогою гофри у вентиляційну шахту, для чого у верхній полиці і днище шафи виготовляються отвори відповідного діаметру. Щоб готова конструкція придбала естетичний зовнішній вигляд, для декорування корпусу витяжки використовується панель, виготовлена ​​з матеріалу, що використовується для виробництва фасаду меблів для кухні. Багато хто відзначає, що це рішення досить виграшне в плані дизайну.

Типи повітроводів для витяжки

Повітропровід для витяжки направляє повітря з кухні у вентиляційну шахту. Сучасні кухні можуть оснащуватися прямокутними або плоскими повітроводами, зробленими із сталі, полівінілхлориду або недорогий гофрованої труби, виготовленої з алюмінієвої фольги. У тих випадках, коли використовується останній вид воздуховода, краще, щоб фольга мала підвищену товщину – таке рішення збільшить звукоізоляцію пристрою.

Важливо пам’ятати. що повітропровід для витяжки у вигляді гофри має свої слабкі сторони. Наприклад, в ньому створюється значний опір повітрю. Пластикові повітроводи круглої форми володіють найоптимальнішими характеристиками теплопоглинання і шумоізоляції, до того ж їх ККД досить високий. А їх установка зможе перетворити вашу кухню і представить її у вигідному світлі. Ще одна перевага пластикових повітроводів – Простота обробки. Матеріал легко пиляється за допомогою ножівки по металу. Потрібно заздалегідь продумати маршрут прокладки і придбати всі необхідні фітинги: кути, повороти і переходи. При бажанні можна виконати перехід з прямокутного повітроводу на круглий.

Деякі наші співвітчизники вирішили приховати повітропровід для витяжки. Для цього вони встановили в кухні підвісні стелі і використовували алюмінієву гофру, діаметр якої перевищує 100 мм. У цьому випадку її монтаж не вимагає використання кутових елементів. Добре, якщо така підводка буде виконана без єдиного з’єднання. У цьому випадку вона зможе служити довго без ремонту, а господарі можуть бути повністю впевнені, що пари з частинками жиру не осідає над їх стелею.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × three =