Опалення в будинку є дуже важливою частиною. Тому труби є найважливішою частиною опалювального процесу, їх навіть називають судинами. При встановленні труб не потрібно використовувати складне устаткування.

Необхідними елементами при установці труб опалення будуть:

– самі труби

– фітінг

-спеціальна стрічка

– необхідні інструменти для встановлення труб

-пробки, зроблені з пластику.

Перед тим, як приступати до установки труб, необхідно переглянути їх дуже ретельно і перевірити всі з’єднання. Встановлювати труби, а також проводити їх огляд можна тільки при температурі, яка не перевищує 5 градусів вище нуля.

При згинанні труб також потрібно враховувати стан навколишнього середовища, температура не повинна становити не нижче 15 градусів.

При з’єднанні труб необхідно використовувати різні інструменти, в більшості використовують зварювання. При використанні зварювання утворюється твердий і широкий шов.

На деякі деталі не можна робити різьблення, тому при цьому використовують фітінг.

Перед тим як почати роботу, необхідно відключити всі деталі, які на стіні.

Існують декілька способів кріплення. Вони бувають рухомі і нерухомі. Якщо використовувати рухливий спосіб кріплення, то при цьому може статися ухил від осі. Якщо використовувати нерухомі, то у труб не використовують компенсації.

Найменший ухил, який може утворитися при установці труб повинен складатися близько 0,005%.

Для того щоб перекривати труби потрібно використовувати крани або якісьабо вентиля.


Звичайно, перед тим як прикріплювати потрібно, перевірити всю працездатність. Коли вже буде проведений монтаж, то можна залити водою, і тільки по закінченню 24 години можна запускати всю систему. І у всьому процесі необхідно підвищувати тиск. Така робота триватиме близько години. Якщо при перевірці відбудеться збій, то потрібно буде перевірити всі з’єднання і усунути всі неполадки.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − 1 =