Корисна. Тиск знижує.

Варення

Приблизно в 1 літрі води відварюю (кип’ячу хвилин 20) листя вишні, листя викидаю, у воду, в якій варилися листя додаю цукор з розрахунку приблизно грамів 800 на 1 кг ягід. Коли цукор повністю розчиниться і сироп закипить – кладу в нього ягоди. Далі варю як звичайну п’ятихвилинку (після закипання з ягодами варю хвилин 5 і вимикаю до повного охолодження, потім знову ставлю на вогонь і знову варю хвилин 5 після закипання і вимикаю. Так повторюю рази 3-4) і розкладаю по банкам.

У варення виходить дуже незвичайний смак і воно практично не терпке, як якщо б ви варили просто аронию. Спробуйте, сподіваюся вам сподобатися

Сухе варення

Чорноплідна горобина бланшувати хвилини три у воді – на літр води 5 гр. лимонної кислоти, дати гарненько стекти, покласти на лист, засипати цукром – 300гр. цукру на 1 кг черноплдокі і в духовку – як почне подкіпивать – вийняти і дати охолонути. Я ще зливаю трохи сік виділився. остигнула посипати сах. пудрою – на око і в банки. Зберігаю недовго – діти з’їдають. Так, на Забавушки.

Чорноплідна горобина, протерта з цукром

Крутила ягоди на м’ясорубці, додавала цукор в пропорції 1: 1, а потім кип’ятили хвилин 5-10 з моменту закипання. І в банки. Мені сподобалося. Вийшло не жидко, де просто сироп – як желе. Можна і в пироги класти.

Або читайте оригiнал here.


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 8 =