Інструкція

1. Для того щоб закріпити балдахін на ліжечку, необхідно придбати спеціальний штатив – тримач для нього. Штатив складається з трьох частин: прямої трубки, зігнутої трубки і петлі, на яку і надаватися балдахін. У комплект до штатива додаються також два кріплення.

2. Перш ніж приступити до закріплення балдахіна, зберіть штатив в повну довжину і прикиньте, на якій висоті ви хотіли б його закріпити. Для цього вставте вигнуту трубку в пряму, надіньте зверху петлю для балдахіну і прикладіть штатив до одного з бортів ліжечка. Зазвичай балдахін підвішують до однієї з довгих сторін ліжка – так при необхідності ви зможете накрити їм всю ліжко повністю. Якщо ж закріпити цей аксесуар в узголів’я, то він буде закривати тільки частина ліжечка. Примірявши довжину, закріпіть нижню пряму трубку на ліжечку за допомогою кріплення, а вигнуту трубку і петлю зніміть.

3. Розгляньте петлю для балдахіна – на ній є невелика гумка. Зніміть її, щоб протягнути петлю в балдахін.

4 .Теперь візьміть сам балдахін і уважно подивіться на його верхню частину. У ній є два “рукава”, в один з яких і потрібно протягнути петлю. Якщо ви проденете петлю в нижній з “рукавів”, то поверх балдахіна утворюється красива оборочка, а якщо проденете в верхній – то обручку не буде. Просмикнувши петлю в один з “рукавів” балдахіна, закріпіть кінці петлі гумкою і розподіліть складки верхньої оборки. Потім вставте петлю в вигнуту трубку, Протягніть через її низ друге кріплення і надіньте її на пряму трубку. Тепер міцно затягніть кріплення і розправте підлоги балдахіна. Полог для вашого малюка готовий.

Якщо ви все зробили правильно, то балдахін буде міцно триматися на ліжечку і не звалиться, навіть якщо малюк буде намагатися його сдернуть. З балдахіном дитяче ліжечко буде виглядати дуже ошатно і мило, хоча деякі батьки вважають, що малюкові він зовсім не потрібен.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =