Знаючи модель плити. підібрати відповідну конфорку не складе труднощів, скажу більше на дачі у мене електроплитка Росіянка і там аналогічні конфорки, так що в магазині вам допоможуть вибрати саме те. що вам треба. Я не буду зупинятися на тому. що вам потрібна викрутка і плоскогубці, так як в будь-якому ремонті вони повинні бути під рукою. Природно перед заміною конфорки треба знеструмити плиту, потім від’єднати від несправної конфорки електричні дроти. відкрутити гайку заземлення і замінити конфорку. На малюнках все

ВАЖЛИВО: Перед тим як зайнятися ремонтом електричної плити, у тому числі заміною несправної конфорки, обов’язково обесточьте її – відключити плиту з розетки.

Потім відкрити кришку, для цього на плиті відкрутити гвинтики, які фіксують її. Перед тим як від’єднати несправну конфорку, запам’ятайте порядок розташування контактів, а краще, якщо є така можливість, то сфотографуйте на мобільний телефон. Можна помітити кожен дріт, наклеївши на них шматочки паперового скотча, на яких написати який дріт під яким номером.

Від’єднуємо конфорку: відкрутити гайку, яка фіксує заземлюючий провід і гайку, яка тримає скобу (конфорку притримувати рукою). Потім виміряти діаметр старої конфорки, в магазині вибрати нову конфорку для електроплити такого діаметру.

Нову конфорку під’єднати, виконавши операції в зворотній послідовності:

  • під’єднати конфорку,
  • закріпити гайкою скоби для фіксації конфорки,
  • заземлюючий провід закриття гайкою,
  • приєднати проведення згідно маркування,
  • закрити кришку електроплити,
  • перевірити правильність установки нової конфорки, щоб не було ніяких зсувів у бік, якщо все влаштовує, кришку плити можна закріпити. Включити вилку в розетку.

Залишається перевірити, як працює нова конфорки. Треба її прогріти на максимальній потужності протягом 5 хвилин (без посуду) і потім охолодити до кімнатної температури.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 5 =