Автосигналізація Starline b6

Висновки:

Не ввійшло все в одну відповідь. тому ось ще трохи інформації (додаток до висновків):

Всього три кнопки у брелка сигналізації, і звикнувши до них з часом, людина вже не помічає той факт, що навіть не замислюється про те, яку комбінацію кнопок він буде застосовувати в даний момент. Як правило в повсякденному побуті людина користується обмеженим числом комбінацій, тобто це зазвичай або треба відкрити двері, або закрити, за рідкісним випадком з відключенням звукового супроводу сирени. Більш досвідчені користувачі застосовують щодня дистанційний запуск двигуна (що особливо актуально взимку, і в сильні морози). От і все. Всі ж інші опції запам’ятаються з часом, але на цей проміжок необхідно таблицю програмування мати при собі. Так само необхідно потурбуватись і про наявність хороших батарейок, так як з розрядженого брелка двері не відчиняться, і доведеться бігати по окрузі, а то і ловити таксі, що б знайти магазин або заправну станцію, де продаються елементи живлення (батарейки).

Програмування охоронних і сервісних функцій детально викладається в поданій до комплекту поставки Таблиці

Розглянувши всі три автосигналізації, особисто мені сподобалася більше А91, тому мені захотілося зупиниться на даній моделі трохи докладніше. Отже, вартість комплекту складає близько 5000 рублів. Брелок ударостійкий.

Вся система витримує широкий діапазон температур, від мінус п’ятдесяти і до плюс вісімдесяти п’яти градусів за Цельсієм.

Вся детальна інформація про ціну, комплектації. установці і про те, що необхідно для здійснення установки, можна прочитати клікнувши за цим посиланням. Слід зазначити, що для повноцінного функціонування даної системи, потрібна наявність штатного іммобілайзера, але це деталі, хоча й важливі.

З деяким смутком, я помітив що в технічній документації немає блоку або модуля, відповідального за протидію зловмисникам, а саме у разі дії граббер і сканерів. А так само при передачі автомобіля для технічного обслуговування, із блокуванням доступу до деяких функцій охоронного комплексу.

До речі, про функції Анти-хаккер можна почитати у відповіді на питання:

Спасибі за увагу, і удачі на дорогах!

А ось це мій автомобіль:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =