Купуючи комп’ютерне або офісне крісло. у деяких виробників немає інструкції по збірці крісла або воно, є в загальному вигляді, як ось цьому малюнку.

І обивателю не завжди зрозуміло за такою інструкції, як зібрати комп’ютерне крісло?

Збирати офісне крісло потрібно правильно, якщо цього не зробити, то можна зіткнутися згодом з проблемами, які в подальшому при експлуатації крісла можуть привести до його поломки. Для того щоб поломки не сталося потрібно уважно і відповідально підійти до складання крісла. У цій публікації, я б хотів поділитися своїм досвідом і послідовністю збірки.

Распоковка офісного (комп’ютерного) крісла.

При розпакуванні крісла необхідно уважно оглянути всі частини виробу на предмет подряпин, рваних поверхонь і інших дефектів. Якщо виявлені поверхневі дефекти, то необхідно зв’язатися з магазином і вирішити питання про заміну даної деталі або ж всього крісла. Якщо з кріслом все нормально, то можна приступати до наступного етапу: до його складання. Упаковку зберігати до закінчення складання.

Збірка офісного (комп’ютерного) крісла.

Дістаємо підставу-хрестовину і вставляємо коліщатка в неї. Зазвичай коліщатка вставляються вручну (див. Рис.),

необхідно лише сильніше натиснути. Якщо не вийшло, то покладіть хрестовину на рівну поверхню і акуратно постукуючи молотком по коліщатка спробуйте вбити його у втулку хрестовини. Удар потрібно наносити між двома сферами колеса. Будьте уважні, може тріснути пластмас.

Вставте газпатроні (газлифт) в отверствие в центрі хрестовини (див. Мал.).

Потім одягніть на газпатроні декоративний кожух, якщо є (див. Мал.).

Тепер можна приступити до установки підлокітників (див. Мал.).

Зазвичай підлокітники кріпляться на три гвинти (два короткі і один довгий). Якщо кріпильна частина підлокітника виконана з металу, то необхідно на гвинти встановити шайби-гровера, для того, щоб надалі підлокітники НЕ розбовтувалася. Якщо підлокітник повністю з пластмаса, то гровера необов’язкові, тому при закручуванні гвинтів вони заглиблюються в пластмасу і тим самим надійно охороняються від разбалтиванія.

Для початку необхідно наживити всі гвинти, щоб вони чітко потрапили в різьбу і надалі не було проблем із закручуванням інших гвинтів. Якщо ви зіб’ється різьбу, то нормально прикрутити підлокітники буде досить складно. І у такого крісла в процесі експлуатації, може значно швидко зіпсуватися підлокітник.

Вставляємо куточок у механізм сидіння (див. Мал.) І прикручуємо його великим гвинтом (баранчик).

Після цього одягаємо підставу сидіння на газпатроні (див. Мал.).

Надягаємо спинку на куточок і прикручуємо її меншим гвинтом (див. Мал.).

Перевірка працездатність офісного (комп’ютерного) крісла.

Сядьте на крісло і потягніть важіль вгору, який повинен знаходитися під сидушкою з правого боку. При цьому під вагою ваги крісло повинно опускатися. Потім прівстаньте і знову потягніть важіль вгору, крісло має піднятися. Якщо при натисканні на важіль нічого не відбувається, причина може бути наступна (зніміть сидушку і перевірте):

– на кнопці газпатроні може перебувати захисний ковпачок – просто приберіть його (буває рідко і на імпортних кріслах);

– можливо важіль (див. рис.) викривлений і при натисканні не потрапляє на кнопку газпатроні – постарайтеся акуратно випрямити його;


– сидушка нещільно сідає на газпатроні і при натисканні на важіль він бракує до кнопки – пострибайте на сидушке або попросіть посидіти на кріслі більш вгодованого людини;

– несправний газпатроні – спробуйте рукою натиснути на кнопку газпатроні (щоб він опустився потрібно докласти чималу силу).

Збірка офісних та комп’ютерних крісел в Самарі

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =