Багато опинялися в такій ситуації, коли потрібно потрапити в квартиру, а ключа від неї немає. І, звичайно ж, мало хто знає, як зламати замок, і що для цього потрібно. По телевізору часто показують подібні махінації. Нам здається, що все це дуже складно. Однак фахівці, які володіють цим секретом, переконують, що це під силу кожному. Головне – знати, яким інструментом користуватися.

Що потрібно для того, щоб відкрити двері без ключа

Відкриваємо навісний замок

Всі замки класифікуються за типом установки. Вони можуть бути накладними, врізними і навісними. Для початку з’ясуємо, як зламати навісний замок. Така перешкода вважається однією з найдоступніших. Для цього не потрібні ніякі інструменти. Досить застосувати серйозну фізичну силу. Також можна взяти лом або фомку. Пару ударів – і дорога відкрита. Але недолік такого способу в тому, що можна серйозно налякати сусідів. Якщо діяти безшумно, то знадобиться спеціальна відмичка і кілька секунд вільного часу.

Накладні і врізні замки

Циліндрові замки

Такі вироби здатні забезпечити дуже високий рівень безпеки. Їх точність дуже висока, конструкція з п’ятьма штифтами має приблизно мільйон комбінацій. Хоча такі замки виготовляє велику кількість різних фірм, всі вони мають ключові свердловини різних форм. Тому не варто переживати, що ваші двері можна відкрити чужим ключем. Розпізнати такий замок досить легко. Можна просто заглянути в ключову свердловину. Всередині неї знаходиться круглий штифт. Буває таке, що можна побачити і кордон між верхніми і нижніми штифтами. Вона виходить на одну лінію із стінкою самого циліндра. Тим, хто не знає, як навчитися зламувати замки такого типу, необхідно добре оволодіти інструментом.

Рука з відмичкою повинна відчути, що напруга ослабло, тримаючись за певний штифт. А та рука, в якій знаходиться обертач, повинна відчути, що пара почала піддаватися, виходити на саму лінію поділу. У всій цій процедурі дуже важливо, щоб обидві руки відчували, як саме обертаються елементи всередині замку. Тим, хто цим добре опанує, буде нескладно впоратися з поставленим завданням без ключа.

Зламуємо штіфтовий замок крок за кроком

Для такої операції знадобиться відмичка. Її потрібно акуратно вставити в свердловину гачком вгору. Але це тільки за умови, що замок встановлений правильно, а не навпаки, як це часто буває. Щоб переконатися в цьому остаточно, досить просто подивитися в замкову щілину і знайти самий останній штифт. Після цього можна продовжувати операцію. Стандартна модель має п’ять штифтів. До першого, як правило, відстань не перевищує 1 дюйма.

Перед тим як зламати відмичкою замок, необхідно звернути увагу на те, щоб не було сильного тиску на обертач. Інакше передні штифти перестануть рухатися. Після того як задня пара буде намацаний, потрібно дуже обережно підчепити штифт, а після відпустити, але саму відмичку залишити на останньому. Після цього можна вводити обертач. Але не варто забувати про те, щоб там залишилося місце для відмички.

Тепер можна здійснювати рухи за годинниковою стрілкою, але вони повинні бути досить плавними. Далі слід обережно підчепити задній штифт. Якщо все буде зроблено правильно, то можна почути характерне клацання. Пара штифтів стане не такою пружною, як раніше. Але не варто докладати багато зусиль. Якщо продовжувати далі руху відмичкою, то може відбутися зачеплення, бо буде пройдена лінія поділу. Просто потрібно рівномірно крутити обертач, що не натискаючи на нього.

Кілька важливих моментів

Четверта пара штифтів буде наступною, тому знайти її досить просто. Перед тим як зламати такий замок, потрібно просто піднімати штифт, поки він не почне піддаватися. При цьому зусилля на обертач потрібно докладати. Після того як він почне виходити на лінію поділу, це можна буде відчути, а також почути певні клацання. З третім елементом все аналогічно. Головне – виконувати рівномірні поступальні рухи. Для аналогії можна привести процес закручування кришки на баночці з майонезом. Тут клацання можна не тільки почути, але й відчути.

Чому залежить успіх операції

Після того як остання пара штифтів піддасться, циліндр почне обертатися абсолютно вільно, а двері буде відкрита. Але деякі просто не знають, як зламати замок, і стикаються з деякими проблемами. Те штифт дуже високо, то обертач не піддається. Просто не потрібно на нього занадто тиснути, штифт тоді опуститься самостійно, а циліндр відкриється. Велика кількість зломів виробляється достатньо успішно саме таким чином. Якщо всі методи випробувані, а двері все-таки закрита, потрібно почати все спочатку. Можливо, десь була допущена помилка.

Замок-невидимка

Звичайно ж, свердловина вважається найбільш вразливим місцем. І багато професіоналів переконані, що, маючи певні навички і знання, легко зрозуміти, як зламати замок скріпкою, відмичкою або іншим інструментом. Все це працює в тому випадку, якщо є сама серцевина. Але деякі замки мають певні нюанси. У них просто відсутня замкова щілина. Такі вироби унікальні. Їх ще називають невидимками, адже в них немає того уразливого місця, яке піддається злому.

Для того щоб відкрити подібну двері, навіть не потрібно ключ. Достатньо мати проксі-карту або спеціальний радиобрелок. Такі замки відрізняються високим рівнем безпеки, і багато фахівців рекомендують встановлювати саме їх. У даній ситуації злочинець опиниться в глухому куті. У нього можуть бути самі різні інструменти для злому, але тільки замкова щілина може підказати, куди потрібно докласти зусиль, щоб міцні сталеві штирі перепиляти. Саме тому він і отримав назву “невидимка”. У ньому стоять ригелі, у двері вмонтований сам механізм, а як зламати замок, важко собі уявити. Заглянути нікуди не можна, ніде нічого не видно. Причому не тільки зовні, але і всередині. Саме тому традиційні способи усунення перешкод тут зовсім не працюють. Потрібно шукати альтернативу. А повністю зносити двері або пробивати дірку в стінці навряд чи кому захочеться. Та й це не вихід із становища… Але якщо є такий пристрій, то, швидше за все, досить скоро виникне і механізм його злому.

І на останок…

У цій статті ми докладно описали, як зламати навісний замок, виразний, накладної та штіфтовий. Насправді, необхідне спеціальне обладнання і певні знання. Є деякі тонкощі, які необхідно знати по кожному певному виду, але абсолютно очевидний той факт, що будь-який виріб відкрити досить просто. Ніякі рівні секретності не стануть перешкодою на шляху у професіоналів. Багато володарів сталевих дверей абсолютно впевнені, що їм нема чого боятися, адже їх замки намертво врізані в полотно. Насправді, для такої операції достатньо всього чверть години – і перепона буде усунена. А видає будь-яку модель замкова щілина. Вона не може приховати ніякої секрет. Сподіватися залишається на замки- “невидимки”, але це тільки поки…

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − seven =