Як зменшити шум кондиціонера?

Кондиціонер – це вже не розкіш, а життєва необхідність. І в спекотний літній день, і в холодний осінній вечір він врятує Вас від неприємних природних явищ. Але купуючи кондиціонер, необхідно пам’ятати, що він як всякий механічний агрегат може створювати певний шум у приміщенні, заважаючи людям з чуйним слухом, маленьким дітям або людям похилого віку. В ідеалі, коли фірма-установник здійснює монтаж кондиціонерів ці питання необхідно обговорювати ще на стадії замовлення. Але якщо звук доставляє Вам певний дискомфорт, то як зменшити шум кондиціонера?

1. По-перше необхідно правильно визначити джерело появи шуму. Дуже часто шуми доносяться з самого вентилятора або блоку переробки повітря.

Необхідно перевірити, є в наявності чи антивібраційні і звукопоглинальні прокладки. Вони встановлюються і на вхідних, на випускних повітроводах. Якщо гумові прокладки відсутні або вони випадково відклеїлися, прикріпіть їх назад за допомогою клею або встановіть нові.

2. Також перевірте чи правильно встановлена ​​Ваша система охолодження повітря (кондиціонер тобто). Це має бути зроблено з найточнішим дотриманням всіх норм і правил, визначених виробником. Істотне збільшення шуму при роботі системи може провокувати установка системи у кількох стін, що володіють властивостями, що відбивають. Крім того, не рекомендується встановлювати блоки всередині шахт ліфта і сходових прольотів, що сильно збільшить рівень шуму. Небажано монтувати кондиціонери біля вікон або дверей.

3. Можна вибрати іншу швидкість подачі повітря і прислухатися, чи є шум в такому положенні. Може заслінки вентилятора знаходяться дуже близько один від одного і це створює зайвий шум і занадто сильний звук викиду повітря. Якщо Ви отогнете решітку або заслінки, це може допомогти довести рівень шуму до прийнятного.

4. Як варіант зменшення шуму, можна зробити з звукопоглинальних прокладок і сталевих листів акустичний бар’єр навколо установки, але тільки щоб ці панелі не стосувалися безпосередньо кондиціонера. Це знизить або зовсім прибере шум.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як зменшити вагу фото


    У цій статті я спробую розкрити основні моменти, які допоможуть знайти золоту середину між вагою і якістю фотографії. Зменшення ваги фотографії за допомогою зменшення розміру Сучасні фотоапарати…

  • Як зменшити розмір папки WinSxS

    Папка WinSxS Windows Якщо Вам важливий кожен ГБ вільного місця, то необхідно періодично очищати зміст папки WinSxS. Вона об’ємна, займає чимало місця, і постійно зростає. У ній скупчуються зайві…

  • Як зменшити кількість пилу в будинку

    Домашній пил є постійним ворогом, ви не можете дозволити їй перемогти, проте пил не може бути і повністю переможена. Більше 90% пилу виходить від людей і від тканини. На шкірі залишаються невидим…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 1 =