Як називається Ваш сорт ??

Не хочете зі мною помінятися (якщо є дітки)?

Ще можу запропонувати гібридне насіння.

otvet.mail.ru/question/12935895/#88798456

Гиппеаструм гібридний (Hippeastrum xhortorum). Сімейство амарилісових.

Група садових сортів, що мають складне походження. Відомий також під назвою амариліс. Велике цибулинна рослина висотою більше 0,5 м з блискучими ремневіднимі листям з яскраво вираженим кілем. Високий, близько 70 см, порожнистий цветонос несе нагорі два-шість великих, дзвонові-воронковидних квіток, що мають діаметр до 20 см. Пофарбовані гіппеаструми дуже яскраво – від чисто-білих до темно-червоних з найрізноманітнішими перехідними відтінками. Квіти часто ароматні.

Гиппеаструм – рослина світлолюбна, його слід поміщати на вікна з південно-західної і південно-східної сторін. Пересаджують після цвітіння в земляну суміш, що складається з рівних частин дернової, листової, перегнійної землі і піску. При посадці половину цибулини залишають відкритою. Горщики беруть невеликі, відстань між стінкою і цибулиною має бути приблизно 2-3 см. У просторій посуді рослина утворює багато діток і довго не цвіте. Пересаджують через 2-3 роки, верхній шар землі змінюють щорічно. Щоб забезпечити ятати квіткових бруньок, необхідний регулярний полив і систематичні підгодівлі. В кінці літа – початку осені рослина починає переходити в стан спокою. У цей час полив поступово зменшують, а потім майже припиняють. Культуру переносять у темне прохолодне місце, де поступово жовтіють і засихають листя. Щоб не допустити засихання цибулини і коріння, дуже рідко і помірно поливають. Період спокою повинен тривати не менше 2-3 міс. Після рослину пересаджують в свіжу суміш листової, дернової, перегнійної землі та піску. З появою квіткової стрілки полив збільшують. Регулюючи умови утримання (полив, температуру). можна мати два-три цвітіння в році. Добре розвинена цибулина дає одночасно 2 квітконоса. Розмножується в основному вегетативно за допомогою діток, які являють собою маленькі цибулини, що утворюються біля основи материнської цибулини. Для того, щоб материнське рослина не вичерпалося, всі дітки при пересадці відокремлюються і розсідаються в окремі горщики. Можна розмножувати насінням, яке утворюються при штучному перехресному запиленні. При насіннєвому розмноженні потомство успадковує не всі ознаки сорту, тому воно використовується в селекційній роботі.

Рослина найчастіше уражається деякими видами червеца і м’якою ложнощитовки. З хвороб найбільшої шкоди завдає червоний опік – червоні плями у вигляді смужок на цибулині, листі, квітконосах.

Гиппеаструм володіє високими декоративними якостями і знаходить різнобічне застосування в озелененні. Помітна краса пишноцветущіх рослин – багате прикраса кімнат і будь-яких композицій в інтер’єрах громадських приміщень. У квіткових господарствах його вирощують у великих кількостях і використовують на зрізання. Рослина цінується також за те, що час його цвітіння, правильно регулюючи період спокою, можна приурочити до бажаного терміну.

Відомі сорти:

Датч Беллз – темно-червоного кольору з малиновим відтінком;

Марія Горетті – білого кольору, в зіві світло-зелена;

Селф Скарла яскраво-червоного кольору з помаранчевим відтінком;

Сомон Оріндж – оранжево-червоного кольору;


Страй-пед – блідо-рожевого і білого кольору з малиново-червоними смужками і штрихами.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + five =