Як знайти і видалити порожні папки на комп’ютері.

Я думаю, всі ми любимо порядок і, принаймні, намагаємося його дотримуватися. Під час інтенсивної роботи на комп’ютері збирається багато порожніх папок, які ну ні як не потрібні нам. Нова папка (3) знайомо? І знову порожня. У мене таких папок нескінченну безліч і як то виробляти видалення порожніх папок в ручну дуже довго і важко, так як важко дізнатися де ці папки знаходяться і мені якось набридло це все і я знайшов відмінну програму, яка за секунди вирішує це питання. За допомогою цієї утиліти можна здійснити швидке видалення порожніх папок на вашому комп’ютері.

lt; lt; gt; gt;

Remove Empty Directories – програма для видалення порожніх папок на вашому комп’ютері. Ця утилітка сама знайде порожні папки на вашому комп’ютері і далі вам доведеться, тільки виконає дії з цими папками. Користуватися програмою дуже просто.

Запускаємо програму. У вкладці Scan вибираємо місце, де сканувати на наявність порожніх папок. Що дуже зручно ми можемо відразу робити аналіз на всьому комп’ютері або на будь-якому диску або в будь-якій папці.

І так вибрали папку, де шукати наші порожні каталоги, і натискаємо “Scan again”.

Після цього якщо знайдуться порожні папки, вони відобразяться у вікні у вигляді дерева. Червоного кольору показані папки, які будуть видалені, а чорного кольору показані батьки тек які не будуть зачеплені, так само трохи нижче написано, скільки знайшлося порожніх папок. Подвійним клацанням миші ви можете відкрити папку в провіднику і перевірити чи насправді вона порожня.

Праворуч відображені статуси папок. Після того як перевірили можна сміливо видаляти ваші порожні папки, для цього потрібно натиснути “Deleted folders” і у нас почнеться видалення порожніх папок .

Після того як видалили папки, відобразиться статус видалення ваших папок. Зелені галки означають що наші порожні папки успішно видалені з нашого комп’ютера.

Після цього можна переглянути лог видалення папок. Натиснувши “Show Log” там буде написано які папки віддалилися.

Так само в налаштуваннях ми можемо налаштувати способи видалення папок, в корзину або видаляємо назовсім, можливість виведення повідомлення. Так само можна додавати папки, які будуть ігноруватися при сканування системи. RED можна інтегрувати в контекстне меню провідника.


Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Програма для видалення порожніх папок

    Добре відома проблема – видалити порожні папки. Часом вони створюються навіть спонтанно і Ви з часом забуваєте про них, а потім вони лежать і Ви створюєте нові і нові, навіть не розбираючись в ти…

  • Як видалити антивірус Доктор Веб (Dr Web) з комп’ютера повністю

    Перед тим, як видалити антивірус Доктор Веб з вашого комп’ютера, рекомендується ознайомитися зі складнощами, які можуть виникнути в процесі. У статті розглядається роль антивіруса у вашому комп’ю…

  • Як зробити приховані папки видимими

    Щоб зробити приховані папки видимими вам спочатку потрібно на своєму комп’ютері відобразити приховані папки. Якщо ви не знаєте, як на своєму комп’ютері відобразити приховані папки, то тоді ви мож…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =