Як знищити клопів в квартирі

Клопи – кровоссальні комахи. Активний спосіб життя вони починають, коли на місто опускається ніч. Клопи живуть також в різних областях, незалежно від того, санітарний стан будинку. Помилка вкусити себе майже людина відчуває, але через деякий час є відчуття печіння. Якщо ви виявили, руйнування помилки просто необхідно вирішувати серйозно, тому що ці комахи можуть не тільки позбавити вас спокійного сну, але і бути носіями інфекції. Ліжко помилок розмножуватися і швидко позбутися від них самостійно досить складно.

Знищення клопів в квартирі – проблема не одній квартирі, і всі вхід, так як ці підступні комахи можуть легко подорожувати вентиляційні труби. Тому, щоб впоратися з цими комахами краще поділитися з сусідами.

Методи абсолютно знищити помилки не існує. Іноді для того, щоб впоратися з ними потрібно більше одного місяця. Якби були помилки, ви можете спробувати позбутися від них за допомогою звичайних засобів, які продаються в господарських магазинах. Дуже добре допомагають препарати, що містять карбофос. Лікуватися дерев’яні меблі, постільні речі, матраци зокрема, шпалери швів. Постільна білизна рекомендується прасувати, але якщо це відбувається взимку, то робити одяг в холодній. Знищення клопів на високих і низьких температур.

Дуже багато років тому і використовувалися інструменти, такі як гас або скипидар, рідке мило, або нафталіну. Тепер, ці методи є досить рідкісними.

Дуже ефективний метод знищення клопів прогрівається приміщення до 50 градусів. Але, на жаль, це не так легко зробити без допомоги професіоналів. Гарною підмогою такі препарати, як "Lakterin", "актеллик" порошки "Neopin" або "Riapan". Один з народних засобів для знищення клопів є використання полину, пижма квітки і багульніковие. Але ці трави можна використовувати тільки в поєднанні з більш потужними препаратами, тому що самі по собі вони не дають позитивного ефекту.

Щоб переконатися, що ваш будинок не відвідували ці противні комахи, рекомендується час від часу, щоб зробити ремонт і обробляти спеціальними препаратами стіни періодично сушити і прасувати свої речі, пилососом м’яких меблів, хімічних процесів картини і світильники.

Тим не менш, кращий спосіб знищити клопів є вирішення конкретної послуги. Це врятує вас від багатьох неприємностей.

Теги: знищення помилок, помилка, комахи, інструменти, рекомендації,

Або читайте оригiнал here.


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − fourteen =