З кожним роком все більш популярним стає «Ківі» гаманець. І на це є цілком об’єктивні причини: доступність, простота в обігу, багатофункціональність. За допомогою цього гаманця багато людей роблять самі різні операції. При цьому далеко не всі знають, що з гаманця ківі можна з легкістю знімати гроші.

Як вивести гроші з гаманця «Qiwi»?

Одним із способів виведення грошей з «Ківі» є висновок через систему Contact. Ця система дає користувачеві можливість робити самі різні операції. Для зняття готівки з «Ківі» вам для початку необхідно авторизуватися на сайті. Далі ви повинні будете заповнити дані в запропонованій формі. У ній вказуються дані про одержувача, регіон, місто і відділення банку. По закінченні 1-3 днів можна звернутися в вказане відділення банку і отримати свої гроші. Близько 2,5% складе комісія за такий переклад. Для виведення грошей з «Ківі» можна використовувати не тільки «Contact», а й Unistream, Anelik та PrivatMoney.

Зняти готівку з Ківі можна і шляхом виведення коштів на банківську карту. Для цього необхідно скористатися одним із сервісів, що надаються гаманцем і міжнародними платіжними системами: MasterCard, Maestro або Visa. Якщо ви вибрали виведення грошових коштів на карту Visa, то маєте можливість вивести гроші навіть у тому випадку, якщо сама картка випущена банком будь-якої з країн ближнього зарубіжжя. Номер картки і термін її дії – це все, що вам потрібно знати для здійснення переказу. Протягом 1-5 днів з моменту виведення грошей з «Ківі» вони надійдуть на карту.

З гаманця «Ківі» кожен може зробити переклад на рахунок будь-якого з російських банків. Для цього лише потрібно знати номер рахунку та номер карти. На сайті лише потрібно заповнити просту форму. Гроші опиняться на вашому рахунку моментально. Звернувшись до оператора в самому банку, ви можете дізнатися про розмір комісії, яка буде утримана при перекладі. Якщо ви досі не обзавелися банківською картою, то даний варіант буде однозначно кращим.

Важливо про зняття грошей з КІВІ-Гаманця!

Якщо при виведенні коштів у вас виникли проблеми, тоді потрібно звернутися в технічну підтримку «Ківі» гаманця. На сайті в розділі допомогу можна знайти телефони та електронну адресу служби підтримки.

У розділі «звіти» можна відстежувати всі грошові операції. Якщо в цьому є необхідність, то можете роздрукувати платіжне доручення, на якому буде видно всі деталі операції.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як і де можна зняти гроші з WebMoney готівкою


    Привіт, друзі. Всі ми з вами активні користувачі Інтернету і дуже часто що-небудь купуємо чи оплачуємо послуги. Основним засобом розрахунку є система WebMoney. Її ми використовуємо не тільки для…

  • Покласти гроші на мегафон через банківську карту

    Коли мова йде про безготівкові платежі, то найчастіше в голові з’являється думка про банківську карту. Адже саме за допомогою таких карт ми здійснюємо величезну кількість покупок сьогодні. Наприк…

  • Як видалити Яндекс. Гроші

    Якщо ви з якихось причин хочете позбутися гаманця на Яндексі, у даній статті дізнаєтеся, як видалити Яндекс.Деньги. Потрібно заздалегідь пам’ятати, що повністю видалити свої дані з системи неможл…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =