Схеми I-III приведені в кінці тексту.

Розмір: 140 х 100 см, висота 150 см.

Вам потрібно: пиломатеріали відповідно до нижченаведеними переліком деталей:

Фанера або дошки товщиною 19 мм:

А = бокова стінка, 2 шт. по136 х 20 см

В = передня і задня стінки, 2шт.по 96 х 20 см

С = сидіння лавки, 2доскі по104 х 20 см

D = ніжка лавки, 4 шт. по 20 х 20 см

Е = підпора для лавки розміром 18 х 15 см

F = підпірки для лавки (розпиляні по діагоналі на 2 трикутника, будуть потрібні 3 трикутника), 2 шт. по18 х 15 см

G = передня панель плити розміром 15 х 38 см

M = підпора для даху (розпиляна по діагоналі на 2 трикутника), 1 шт. размером10 х 10 см

Фанера товщиною 5мм.

N = кришка пісочниці 100 х 100 см

Соснові або ялинові рейки товщиною 25 мм:

H = стовпи, 4 шт. по 95 х 5 см

J = кроквяні рейки, 4 шт, по 100 х 5 см

K = покрівельні рейки, 2 шт. по 140 х 5 см

L = коньковие рейки, 2 шт. по140 х 5 см


O = рейки для кришки пісочниці перетином 2 х 2 см, всього 4 м

Крім того, вам потрібно: шурупи 3 х 35 мм; клей для дерева; викрутка; дриль зі свердлом діаметром 25 мм; молоток; водостійка фарба для дерева – синя і чорна; чорний матовий лак для шкільної дошки); кругла або плоска кисть; степлер; 2 загвинчуються кришки діаметром 4 см (наприклад, від флакончиків з фарбою); ок. 3,00 м червоною тентової тканини шіріной120см; відповідні за кольором нитки для шиття; ок. 6 м. Контактної стрічки "велкро" шириною 2 см.

Опис роботи. Виготовити нижню частину пісочниці: бічні стінки А вставити між передньою і задньою стінками В по схеме1 і прикрутити шурупами, посадивши на клей (перш ніж угвинчувати шурупи, радимо всі отвори просвердлити). Підпірки Е і F прикрутити шурупами до верхнього краю передньою і задньою стінок на відстані 31 см від бічних стінок, посадивши на клей. Виготовити лавки, прикріпивши ніжки до сидінь (див. Схему I), і засунути їх на бічні стінки. Передню панель плити G прикріпити з передньої сторони ящика за схемою I. Рейки Н спиляти вгорі під кутом 45 градусів і прикріпити їх в якості стовпів до бічних стінок ящика за схемою I. Рейки J також спиляти на одному кінці під кутом 45 градусів, з іншого кінця злегка скруглить, див. також схему II, попарно скріпити шурупами за схемами I і II і для більшої стійкості конструкції прикрутити до підпор М. Рейки J прикрутити до стовпів Н, потім до них прикріпити покрівельні рейки Н і конькові рейки L. З нижнього боку кришки D за схемою III прикріпити шурупами рейки O.

Всі дерев’яні поверхні зашкурить. Пісочницю з каркасом даху покрити синьою фарбою в 3 шари. Внутрішню сторону кришки пофарбувати чорним матовим лаком, решту поверхню кришки – синьою фарбою, На Cкамейки намалювати 2 чорних кола у вигляді конфорок плити, до передньої панелі плити G прикріпити кришки від скляних флакончиків в якості вимикачів.

Для даху з тентової тканини викроїти прямокутник розміром 120 х 144 см і 2 прямокутника по 42 х 144 см, по одній поздовжній стороні вузьких прямокутників повинна проходити кромка. Вузькі деталі накласти на широку крайками на ширину 2 см і прітачать в край. Тент перевернути і таким же чином пристрочити кромки широкої деталі. Зрізи обмітати, потім запрасувати на виворітну сторону на ширину 2 см і пристрочити в край поздовжні зрізи деталі. Взяти 4 відрізка контактної стрічки по 140 см. Короткі краю деталі запрасувати на виворітну сторону на 2 см і поверх подгибки, на відстані 0,5 від згину, прітачать в край м’які половинки 2-х відрізків контактної стрічки. М’які половинки двох інших відрізків пристрочити в край на відстані 95 см від відповідного короткого краю тенту. Жорсткі половинки прикріпити степлером до покрівельних рейкам К і коньковим рейкам L, див. Також схему II

Тент прикріпити до даху, з’єднавши м’які і жорсткі половинки контактної стрічки.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =