ФОТО-ТОРТ

Що таке фото-торт?

Фото-торт – це торт зі їстівної фотографією. Фотографія може бути будь-який, це і колажі, і сімейні фотографії, і фотографії улюблених казкових героїв Ваших дітей, логотип або листівка, вітальні написи, вірші, словом все, що завгодно. Такий подарунок буде прекрасним і оригінальним привітанням на будь-якому святі.

Але це ще не все, за допомогою фотомонтажу фотографія на торті легко перетворюється в романтичний пейзаж з фігурою іменинника на тлі дивовижної природи, або в суспільстві відомих людей і т.д. Фото торт на будь-якому урочистому заході буде доречний у вигляді їстівного логотипу. Фото-торт буде прекрасним доповненням на корпоративному святі, доречний в якості призу на будь-якому конкурсі, хорошим подарунком діловому партнерові або співробітнику.

Як же робиться фото-торт?

На тонку вафельну папір харчовими барвниками наноситься зображення, після чого листи із зображенням розташовуються на поверхні торта, а потім прикрашається за Вашим бажанням.

Максимальний розмір їстівної фотографії А4. Бажано використовувати цифрове фото. У цьому випадку якість зображення і перенесення кольорів значно краще.

Чи не шкідливі наносяться харчові барвники?

Харчові барвники абсолютно не шкідливі, не мають специфічного смаку і широко використовуються у всьому Світі. Вони ідентичні будь-якому іншому харчовому барвнику, який використовують в кондитерських цехах, фабриках, компаніях.

Чи не шкідливі вафельні і цукрові листи?

Вафельні листи мають нейтральний смак. Роблять їх з вафлею. Цукрові листи відрізняються від вафельних лише тим, що просякнуті цукром, що дає їм більш солодкий, приємний смак.

Ціна за один аркуш формату А4 на вафельної папері – 200 рублів, на цукровій папері – 350 рублів.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як правильно публікувати в Facebook фотографії та відео ваших дітей

    Поділитися ВКонтакте Дана стаття написана нашим читачем Владиславом Флакс, творцем і керівником компанії OWOX. Ті з вас, у кого є діти (або плануються в найближчому майбутньому), напевно стикал…

  • Як обрізати фото Як обрізати фотографію або картинку

    Іноді нам просто необхідно обрізати зображення . При цьому іноді для збереження якості краще цю картинку (фото) обрізати із збереженням пропорцій і масштабу . Як швидко обрізати будь-яку фотограф…

  • Як зробити лампу

    Ми всі прагнемо зробити свій будинок красивіше. Благо, промисловість допомагає нам у цьому, пропонуючи все нові матеріали для обробки кімнат і оформлення інтер’єру. Але купивши новий дорогий аксе…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + eleven =