Основний предмет інтер’єру спальні – це, природно, ліжко. У багатьох з нас стоїть звичайна ліжко зі спинками з дерева або ДСП, з якої зовсім не складно можна зробити ліжко-подіум, що зльоту перетворить ваш інтер’єр, занесе в нього екзотичні ноти таємничого Сходу. Конкретно про технології виробництва ліжка-подіуму і виголосить вам наша стаття.

Періодично ми боїмося заносити конфігурації в буденну для нас обстановку, тільки захаращуємо місце приміщень все достатком меблів, часом міняємо шпалери в квіточку на шпалери в смужку, освіжаємо стелю або замінюємо портьєри. Зараз на ринку будівельних матеріалів з’явилося необмежену кількість новинок, дизайнери не перестають вражати своїми креативними рішеннями дизайну інтер’єру, а сучасні меблі просто вражає уяву. Але все таки не завжди виходить користуватися всім цим пишнотою, бо фінансові можливості у всіх людей різні.

Якщо на цей момент стан домашнього бюджету не дозволяє зробити ґрунтовний ремонт, але є величезне бажання змін, тоді можна своїми силами перетворити інтер’єр, наприклад, почати з конфігурації стилю спальні.

Отже, спробуємо зробити ліжко-подіум своїми руками.

Інструменти, які знадобляться вам, щоб зробити ліжко-подіум:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =