Це інформативна стаття про спальню і про те, як привнести трохи романтики в вашу спальню за допомогою балдахіна. Цю ідею ви зможете легко втілити з нашою покроковою інструкцією.

Так, ми згодні, на фото показати таку спальню набагато простіше. І ми розуміємо, що балдахін це всього лише прикраса спальні. А наші фото показують як саме швидко і просто зробити навіс над ліжком. Скільки разів ви дивилися в журнали і мріяли про ліжка з навісом, тепер ви можете зробити собі таку ж ліжко!

Красиві спальні, в яких є ліжка з балдахінами можуть здатися екзотичними і поза досяжністю. Але насправді, ліжко з балдахіном можна зробити за допомогою простої тканини або шляхом побудови невеликого каркаса і драпірування.

Ця стаття допоможе вам втілити ідею прикрасити вашу ліжко в спальні балдахіном. Ми розповімо вам, як зробити найпростіший балдахін і декілька більш складних варіантів. Все це привнесе необхідну романтику в вашу спальню

Найпростіший спосіб прикрасити своє ліжко навісом, це зробити простий каркас по периметру ліжка і повісити на нього шматок тканини по типу штор.

Але якщо ваше ліжко не дозволяє вам зробити подібну конструкцію, є інший спосіб отримати куполоподібна вид над вашою ліжком і оточити ліжко м’яким приємним кольором. Ви можете добитися не менш приголомшливого ефекту купола над ліжком розмістивши карнизи на стелі над вашим ложе, по одному на кожну сторону ліжка.

Тканини для такого балдахіна можна використовувати самі різні. Все залежить від того, чого саме ви хочете добитися. Це може бути легка мереживна тканину до підлоги або тільки до рівня ліжка. Або важка драпірована тканина, яку, також можна використовувати різної довжини і поєднувати з іншими видами тканин.

Балдахін у вигляді діадеми виглядає дуже привабливо практично в будь-якій спальні, при цьому його незаперечною перевагою є те, що він просто створює естетичне настрій, але несе при цьому ніякої практичної функції. Для того, щоб вам зробити такий балдахін вам потрібно прикріпити до стелі напівкруглий шматок фанери, обшитий бажаної тканиною. Також ви можете помістити цю конструкцію на невеликій відстані від стелі за допомогою L-подібних кронштейнів прикріплених до стіни.

мотивацією для того, щоб прикрасити вашу спальню має стати те, що ви створюєте власний рай, додаєте романтики і ніжності в вашу спальню.

Ви можете повісити тканину на вашу конструкцію за допомогою кілець, що дозволить вам створити бажаний ефект драпірування, причому густота драпірування буде залежати тільки від вашого бажання. Так само можна використовувати одне дерев’яне або металеве кільце в головах, через яке ви можете протягнути тканину по обидві сторони ліжка до самої підлоги.

Іншим простим способом зробити гарний балдахін, це встановити по обидві сторони від узголів’я ліжка кільця на стелі і пропустити довгі шматки тканини через обидва кільця. Область між кільцями на стелі утворює красиву рамку над вашою постіллю. Можна залишити тканина просто вільно звисати, а можна встановити панелі по обидві сторони від ліжка і розтягувати тканину, так як вам буде зручно.

Якщо ви встановите 4 кільця, по одному на кожному розі ліжка, вам достатньо буде просто простягнути довгі шматки тканини через нього. Постарайтеся, щоб кінці кожного з шматків тканини повністю падали на підлогу. Якщо ви використовуєте драпіровку, то ваш балдахін виглядатиме ще більш елегантно.

Ви дійсно можете використовувати будь-який тип тканини, яка підходить вам за стилем, для створення балдахіна над вашою ліжком.

Традиційні тканини для балдахіна це ситець, шовк або габілен. Однак, це не означає, що ви зобов’язані зупинятися саме на цих типах тканини, ви цілком можете використовувати саме ту тканину, яку вважаєте потрібною і підходящої саме для вашої спальні.

Для зручності користування і краси, тканина, яку ми використовуємо для балдахінів зазвичай стосується підлоги, якщо ви хочете додати кімнаті розкішний вигляд, зробіть так, щоб частина тканини лежала на підлозі біля ліжка. Ви можете використовувати цю зайву тканину для створення додаткових елементів прикраси спальні.


Для по-справжньому професійного вигляду, більшого тепла і більшої зносостійкості, використовуйте накладки на панелі з тканини. Ви можете використовувати для цієї мети оксамит, або обробку зі стрічок. Пам’ятайте, що тканини багато і вона тягне всю конструкцію до підлоги, так що зміцните її достатнім чином і панелі робіть трохи більше ніж ваші розміри ліжка.

Така спальня, безсумнівно, припаде до смаку і вашим гостям і вашої дочки і вам самим. Так що не бійтеся і експериментуйте. Порадуйте себе і навколишній вашої неповторної та романтичною спальнею.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як зробити балдахін

    При оформленні спальної кімнати можна використовувати тканину не тільки для вікон, але також ще і для ліжка. Адже за допомогою матеріалу можна створити над своїм ложем красивий балдахін. Тканина…

  • Як зробити балдахін над ліжком

    Балдахін над ліжком виявилося, влаштувати нескладно та й не дуже дорого. Потрібна тканину і каркас. Відповідну тканину для балдахіна шириною 1,5 метра підшити, по можливості прикрасити і, або пер…

  • Дитяче двоярусне ліжко – фото варіантів, як зробити своїми руками

    Звичайно ж, ліжко – це місце для сну і відпочинку скажуть багато і будуть не праві. Адже сучасні моделі відрізняються від своїх попередників наявністю додаткових функцій, таких як гардеробна, роб…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 10 =