www.ezakaz.ru/catalogmetallicheskie-krovati.html. але набагато більш цікавим рішенням буде створення свого власного матраца, який стане зручним особисто для вас. Часто покупна продукція або занадто тверда, або занадто прогинається під вагою тіла. Після невдалих покупок товар доводиться повертати, а сучасні матраци не відрізняються зручностями при транспортуванні.

Технологія виготовлення

Для створення речі нам потрібно:

  1. Швейна машинка.
  2. Міцні нитки.
  3. Сіно.
  4. Поролон.
  5. Якісна тканина (в ідеалі матеріал, який легко стирається).

Для початку необхідно зробити правильні заміри поролону. Розрізати його можна на кілька частин або залишити суцільний шмат. В ідеалі краще буде вибрати нарізку шматками. При розрізуванні поролон необхідно розтягувати, для чого буде потрібно зайва пара рук.

Різні частини поролону необхідно обшити тканиною. Конструкцію необхідно продумати так, щоб при необхідності матрац можна було скласти в кілька разів. У складеному вигляді матрац можна буде помістити в красивий чохол, покритий вишивкою і декоративними елементами. Зшивання чохла необхідно починати з поперечних зрізів, після чого прошиваємо чохол по довжині, закладаючи куточки в середину. При шиття зовнішньої обшивки необхідно залишати припуски на шви і на товщину самої набивання.

При виготовленні вироби власними руками людина може підібрати вподобану тканину з тим кольором, який підійде для інтер’єру приміщення. Можна вибрати щільність набивання поролоном, тим самим регулюючи твердість поверхні. До індивідуальному матрацу з красивим чохлом можна пошити подушки з залишився матеріалу, що додасть кімнаті ще більшої краси і завершеності інтер’єру.

www.ezakaz.ru/catalog10556_1.html.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + eight =