Головна gt; Статті про будівництво gt; Як зробити піч для будинку своїми руками

Визначаємо якість

Ми не будемо розглядати варіант: подобатися піч

– значить вона якісна. Складно визначити якість печі, якщо Ви не є знавцем. Давайте розглянемо варіант вибору тільки що виготовленої печі, наприклад викладеної з цегли. Таку піч відразу не можна топити, так як же ми визначимо її якість. Якщо піч сира, вона цілком може поддимлівать. Зверніть увагу на шви печі, вони повинні бути шириною близько 6мм, загляньте в топку -цегла, яким вона викладається жовтого кольору (шамотна).

Можливий варіант, при якому не тільки топка, а й частину печі навколо викладена з цієї цегли. Але цей варіант менш кращий. Будь-який інший цегла, як показує час, від впливу високих температур руйнується в топці. У печі повинні бути присутніми чистки. Вони можуть бути з дверцятами, а можуть бути закладені цеглою і не прив’язані до основної кладці. Колличество чисток безпосередньо залежить від складності конструкції печі. Якщо піч невелика чистка може бути і одна, встановлюється вона в трубі біля основи. У перекритті між поверхами труба повинна обов’язково бути з протипожежною обробленням – ушіреніе кладки, яка ще називається распушку.

Тепер розглянемо варіант, коли піч виготовлена ​​і вже висохла. Перевіряємо, як вона топитися. Всі стінки печі рівномірно повинні прогріватися без холодних ділянок. Перевагою є нагрів нижнього пояса печі сильніше верхніх.

Ну а якщо Ви вирішили купити камін, то в першу чергу перевірте, щоб камін не димів. Ну і, природно, оздоблювальні матеріали та якість виконання обробки повинно відповідати Вашим побажанням і його вартості.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − fourteen =