“Поліцейський розворот” являє собою маневр автомобіля, при якому транспортний засіб здійснює розворот на 180 градусів, а потім, проїхавши певну відстань заднім ходом, здійснює зворотні дії, і далі рухається переднім ходом.

Техніка його виконання проста, але вимагає певної майстерності водія та технічного стану автомобіля.

Технічний стан автомобіля.

Вважати, що для скоєння даного трюку досить справних гальм і ручника – омана. Здійснюючи “поліцейський розворот” автомобіль несе колосальні навантаження на вісь і колеса. Так що не виключені пошкодження не тільки ручника і гальмівних колодок, але і шин, а також підвіски автомобіля.

Техніка виконання.

Автомобіль рухається по прямій. Швидкість транспортного засобу залежить від стану дорожнього покриття (сухий або мокрий асфальт, сніг) і самого автомобіля. Приміром, на сніжному покриття досить 20 км / годину, щоб почати виконувати маневр. На сухому асфальті такій швидкості буде недостатньо. Швидкісний режим підбирається дослідним шляхом. Водій при цьому покладається на свій досвід і знання технічних особливостей автомобіля.

Набравши необхідну швидкість, необхідно включити нейтральну передачу і різко повернути рульовим колесом. Одночасно з поворотом керма натягується ручник. Напрямок розвороту задано, і машина рухається по заданій траєкторії. До завершення розвороту потрібно бути готовим до руху заднім ходом. Для цього необхідно вчасно зняти автомобіль з ручника. В ідеальному варіанті таке зняття надалі перетікає в накат автомобіля заднім ходом. Тут то і повинно відбутися включення задньої передачі і натиснення педалі акселератора. Машина рухається заднім ходом.

Для того, що б повернути автомобіль в початкове положення, водій набирає необхідну швидкість. Нейтральне положення КПП. Поворот рульового колеса з ручником. Включення першої та різкий “газ”.

Можливі поломки.

Оскільки автомобіль призначений, в основом, для їзди вперед і за певних моментах заднім ходом, рух боком для нього загрожує певними наслідками. Наслідки можуть бути різноманітними. Салейнт-блоки, кульові опори, наконечники рульових опор, підшипники маточин – в будь-який момент можуть вийти з ладу. Не виключений варіант поломки КПП. Штатна коробка передач не призначена для різких дій. Шини автомобіля під силою тертя в буквальному сенсі “зжирає”. Так що, технічна підготовка автомобіля повинна бути на належному рівні.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як зробити крісло-ліжко

    (926) 274-88-54 Продаж та виготовлення меблів. Сьогодні неможливо уявити будинок без крісла. Цей предмет м’яких меблів в наші дні просто незамінний! Він надає нашому житлу додатковий затишок. Так…

  • ЯК ЗРОБИТИ ДВЕРІ КУПЕ

    Двері купе дуже зручні і відмінно вписуються в будь-який інтер’єр, вони займають мало місця, зручні у використанні, і зробити їх можна не тільки на замовлення, але і своїми руками. У будь-якому б…

  • Як зробити лампу

    Ми всі прагнемо зробити свій будинок красивіше. Благо, промисловість допомагає нам у цьому, пропонуючи все нові матеріали для обробки кімнат і оформлення інтер’єру. Але купивши новий дорогий аксе…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =