Як зробити зимовий сад в квартирі

Якщо ви є захопленим квіткарем, то напевно вже давно замислювалися про те, як зробити зимовий сад в квартирі. Погодьтеся, приємно бути власником власного оазису з вічнозеленими рослинами і дзюркотливим фонтаном. І хоча таке модне нині інтер’єрне рішення як зимовий сад, в класичному його розумінні, є заскленій прибудовою до приватного житлового будинку та відрізняється великими розмірами. не хвилюйтесь. Створити зимовий сад можна і в невеликій міській квартирі.

Оптимальним місцем для його розміщення буде лоджія або добре освітлена кімната з великим отвором вікна c східної чи західної сторони. Слід звернути увагу, чим крупніше в розмірах буде ваш зелений оазис, тим складніше за ним доглядати і тим більше коштів доведеться в нього вкласти.

Зимовий сад – це зовсім не купка рослин горщиків, зібрана в одному місці. Для того, щоб він виглядав красиво, доведеться попрацювати.

Щоб оформити зимовий сад в квартирі, необхідно ретельно продумати план його створення, зробити необхідні розрахунки і креслення на папері і, при необхідності, виконати наступні види робіт: скління і утеплення лоджії, пристрій опалення та вентиляції, установка додаткових джерел освітлення, вибір меблів і декору . Але найголовніше в зимовому саду – це, звичайно ж, рослини! Попередній вибір і розміщення рослин в просторі інтер’єру з урахуванням їх біологічних особливостей – запорука довгого життя і краси вашого квартирного саду.

Закінчивши підготовчі роботи, приступайте до вибору та оформлення місця розташування зимового саду, відповідно до проекту розміщення рослин. Виберіть зону відпочинку, зону для розміщення рослин і розташування проходів.

Оскільки среднестатическим російські балкони мають вузьку витягнуту форми, яскравий акцент в дизайні зимового саду краще зробити в найдальшому кутку від входу. Висока рослина, фонтан, декоративна скеля з натурального матеріалу будуть привертати увагу, зорово розширюючи простір.

Як зробити в квартирі зимовий сад. Для полегшення догляду за рослинами можна обробити кахельною плиткою ту частину приміщення, де вони розміщені. Або поставити горщики на різнорівневих полицях і підставках. Обов’язково використовуйте піддони для горщиків, щоб уникнути затоки поверхні підлоги.

Які рослини будуть жити в зимовому саду, вирішувати його творцеві. Враховуйте температурні умови і біологічні особливості рослин. Для сонячної лоджії з підвищеною температурою і низькою вологістю підійдуть тропічні: пальми, агави і сукуленти. Для затіненій лоджії оптимальним вибором стануть фікус бенджамина, різні види тіньовитривалих плющів та інших кімнатних рослин.

Щоб зимовий сад в квартирі виглядав привабливим, розміщуйте рослини відрізняються один від одного за розміром. Головна роль у дизайні саду зазвичай відведена домінантам. Це пальми, фікуси, цитрусові та інші, заввишки близько 170 сантиметрів. Їх розташовують по центру або залишають "солировать" на самоті.

Об’ємності композиції додадуть пишні кущики рослин із середнього й нижнього ярусу, розташовані на різній висоті. Це можуть бути будь крупнолисті і красивоцветущие рослини, такі як невибагливі спатіфіллуми, циперуси і філадендрони або примхливі красуні азалії і гортензії. На численних полицях можуть оселитися квіткові культури: бегонія, сенполія, троянда і навіть орхідея. Висоту приміщення можна використовувати для ампельних і шпалерних рослин. Пасифлора, хлорофітум, деякі види плюща пожвавлять стіни вашого зимового саду. Разом з тим, створюючи дизайн-проект, пам’ятайте, що рослини не повинні захаращувати ваше життєвий простір.

Звичайно, зимовий сад в квартирі зробити не так просто, але в результаті він буде цілий рік радувати око господарів і робити їх дозвілля комфортним.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 1 =