Яке освітлення необхідно в спальні?

У спальні потрібно застосовувати всі три види освітлення: загальне, місцеве і декоративне. Та частина будинку або квартири, де людина проводить час перед сном, сам сон і пробудження повинна мати інтимну складову, інакше організм просто не зможе відновитися після важкого дня. Загальне освітлення спальні. В якості загального освітлення в спальні можна використовувати розсіяне світло від люстри, який не дратує очі.

Вибирайте такі люстри, які повністю приховують джерела світла.

Якщо ж, лампочки будуть видні, то це не тільки буде дратувати очі, а й зіпсує дизайн приміщення. Тіні від прямих джерел світла, можуть нанівець звести всі старання щодо створення затишку в приміщенні. Крім основної люстри, яка може не розташовуватися по-старому в геометричній середині стелі, має сенс доповнити освітлення невеликими стельовими світильниками. Якщо у таких світильників можна змінювати кут освітлення, то це дозволить вам висвітлювати саме ті зони, які необхідно в даний момент.

Локальне освітлення спальні. Місцеве освітлення в спальні є дуже важливим.

Близько ліжка необхідно розмістити один або кілька джерел світла. Це можуть бути торшери, настільні лампи, які розміщуються на тумбочці біля ліжка, і настінні бра.

Найбільш оригінально виглядають торшери, що стоять біля ліжка.
Увечері вони виконують основну функцію, а вдень цілком можуть стати елементом дизайну.

Бра в спальні оптимально всього кріпити на відстані 1,2-1,5 метрів від підлоги. Їх розміщують у головах. Якщо ви збираєтеся купити ліжко після того, як в кімнаті буде проведена обробка, то проводку під бра доведеться проводити поверх шпалер або іншого настінного покриття. Для цього потрібно буде використовувати кабельканали.

Якщо ж ліжко вже є, то виміряйте її ширину і проведіть проводку щодо результату. У настінних бра можна використовувати енергозберігаючі лампи з м’яким жовтим світінням.


Локальним освітленням необхідно забезпечити туалетний столик і інші, які використовуються в спальні місця. Біля дзеркала можна закріпити світильник на шарнірах. Якщо необхідно поліпшити освітлення в зоні шафи, то це можна зробити, використовуючи вбудовану підсвітку, якими зараз постачають більшість видів меблів.

Яке освітлення необхідно в спальні?

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =