1 відповідь

Якщо плита нова, то думати довго не варто, відразу звертайтеся в сервісний центр. Поки не закінчилася гарантія, самостійний ремонт не варто робити.

Особливих проблем з заміною чавунної конфорки немає, крім тієї, що якщо буде помічені Сліди не гаратійного ремонту, в гарантії можуть відмовити на законних підставах.

Замінити конфорку можна, заздалегідь купивши аналогічну по потужності. Природно, вона повинна підходити по діаметру, щоб стати на своє установче місце. Щоб дістатися до кріплень конфорки треба підняти робочий стіл. Природно, насамперед повністю відключити від мережі, витягнути вилку з розетки. Як робочий стіл кріпиться саме у вашої плити, треба подивитися. Можливі варіанти – гвинти або затискачі. Можливо, доведеться зняти передню панель і ручки управління.

З іншого боку, зазвичай чавунні конфорки горять не відразу. У них кілька спіралей, і якщо згорить одна, то проявляється несправність в недостатньому нагріванні. Судячи зі спонтанного відмови відразу всієї конфорки, можу припустити, що перегорів запобіжник термозахисту від перегріву, якщо він встановлений у вашій плиті.

flag Додати коментар

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =