Драцена є багаторічним тропічною рослиною, зовні нагадує пальму. У цього чагарнику більше 120 різновидів, що дозволяє легко підібрати бажаний варіант. Драцена невибаглива у догляді і, завдяки цьому, може бути рекомендована для початківців квітникарів.

Здійснюємо догляд за драценою

Більшість видів драцен є теплолюбними і світлолюбними рослинами. Як правило, рослина добре себе почуває при температурі не нижче 17 градусів. При більш низьких температурах зростання чагарнику сповільнюється і він може загинути. Також не варто розміщувати драцену на протягах.

Однак, залишати драцену під прямими сонячними променями теж не рекомендується. При надлишку сонячного світла на рослині можуть з’явитися світлі плями.

Слід знати, що драцена не переносить сухого повітря – її листя починає засихати і чорніти. Тому дуже важливо регулярно поливати рослину. У літній час поливати драцену необхідно щодня, взимку – 3-4 рази на тиждень.

Також рекомендується регулярне обприскування – ця процедура змиє пил з рослини і зволожить повітря в приміщенні.

Підгодовувати цей чагарник необхідно протягом усього року. Але зловживати цим не слід. Зазвичай буває достатньо один раз на 2 тижні поливати рослину розведеними мінеральними розчинами.

Драцена є досить безпроблемним “вихованцем”. Однак якщо повітря в приміщенні занадто сухий, рослина можуть вразити різні шкідники.

Для боротьби з кліщами і попелиць, рекомендується обприскувати драцену настоєм тютюну або часнику.

У боротьбі з борошнистим червецем або щитівкою допоможуть гас і спирт. Ними необхідно обробити листя рослини.

Позбутися від трипсів можна за допомогою обприскування настоями з картопляних або томатних листя.

У разі тяжких заражень рекомендується застосовувати такі препарати, як карбофос, актеллик, фітоферм і їм подібні.

Пересаджувати рослину рекомендується приблизно раз на два роки. Підберіть горщик потрібного розміру. Приготуйте суміш, що складається з торфу, компосту, піску, дерну і листової землі. Не забудьте забезпечити чагарнику хороший дренаж, щоб вода не накопичувалася біля коріння.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 17 =